wgzapisygif
 
wgzapisy


Lista uczestników - WG Koziegłówki 2018


Zapraszamy do zapisu na WG KOZIEGŁÓWKI 2018.

Rezerwacja udziału - decyduje kolejność wpłat ( 50% opłaty ).


 
 


Posortuj: wg kolejności zapisu | alfabetycznie



Lp Imię Nazwisko / Nazwa zespołu Kraj Miejscowość Ilość drużyn Gołębi Suma gołębi
1 Perlak Paweł PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
2 Doświadczalna hodowla gołębi pocztowych Edmund Celoch1 PL  POLSKA (Poland) Sosnowiec. 1 --- 5 + 2 rezerwowe
3 Bach Sebastian 1 PL  POLSKA (Poland) Witnica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
4 Kozioł Paweł PL  POLSKA (Poland) . 1 --- 5 + 2 rezerwowe
5 Zych Andrzej PL  POLSKA (Poland) Grudziądz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
6 Jaguś Roman PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
7 Rupiński Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Pułtusk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
8 Łagozin Zdzisław i Maria 1 PL  POLSKA (Poland) Paduchy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
9 Jos Evers 1 NL  HOLANDIA (Netherlands) Born 1 --- 5 + 2 rezerwowe
10 Pasternak Damian PL  POLSKA (Poland) Konopiska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
11 Muhl Reinhard 1 DE  NIEMCY (Germany) Gröningen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
12 Ławicki Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Kuczbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
13 Lar Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Lututów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
14 Migodziński Piotr i Patryk 2 PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
15 Porządka Stanisław 1 PL  POLSKA (Poland) Biały Dunajec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
16 Byliniak Robert PL  POLSKA (Poland) Grójec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
17 Matuszny Adam 1 PL  POLSKA (Poland) Istebna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
18 Granica - Tokarczyk PL  POLSKA (Poland) Brodnica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
19 Team Kubiccy 1 PL  POLSKA (Poland) Krzywanice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
20 Żabówka Darek PL  POLSKA (Poland) Jasło 1 --- 5 + 2 rezerwowe
21 Szklarz PL  POLSKA (Poland) Piotrowice17 1 --- 5 + 2 rezerwowe
22 Linowski Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Stare Proboszczewice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
23 Śladkowski Paweł & Bieniek Dariusz US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
24 Burczyński Michał PL  POLSKA (Poland) Piotrków Trybunalski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
25 Stępniewski L.K.K. PL  POLSKA (Poland) Ścięgny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
26 Ćwikła Mieczysław PL  POLSKA (Poland) Syców 1 --- 5 + 2 rezerwowe
27 Macieja Maciej 1 PL  POLSKA (Poland) Lipno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
28 Andrzej i Bogdan 1 UA  UKRAINA (Ukraine) Szkło 1 --- 5 + 2 rezerwowe
29 Strzaliński Artur 1 PL  POLSKA (Poland) Wołyńce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
30 Otari & Zuzia & Gosia PL  POLSKA (Poland) Gruzja 1 --- 5 + 2 rezerwowe
31 Ceyssens -Dreezen BE  BELGIA (Belgium) Meeuwen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
32 Vanhee A+M BE  BELGIA (Belgium) Wervik 1 --- 5 + 2 rezerwowe
33 Żybura Józef 1 PL  POLSKA (Poland) Chwalęcice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
34 Verstraete Pigeons 2 BE  BELGIA (Belgium) Oostakker-Gent 1 --- 5 + 2 rezerwowe
35 Herbots Kobe & Kato BE  BELGIA (Belgium) Velm 1 --- 5 + 2 rezerwowe
36 Ludwig & Ludwig DE  NIEMCY (Germany) Neumarkt 92318 1 --- 5 + 2 rezerwowe
37 Xavier DE  NIEMCY (Germany) Neumarkt 1 --- 5 + 2 rezerwowe
38 Filaus DE  NIEMCY (Germany) Karlsruhe 1 --- 5 + 2 rezerwowe
39 Emiel Denys BE  BELGIA (Belgium) Tielt 1 --- 5 + 2 rezerwowe
40 Thorsten & Finn Leon Daum DE  NIEMCY (Germany) Otzberg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
41 Wójcicki Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Włościbórz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
42 Biskup Wojciech 1 PL  POLSKA (Poland) Osielec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
43 Drwal Daniel PL  POLSKA (Poland) Grzechynia --- 1 1
44 Sobieraj Michał 1 PL  POLSKA (Poland) Pawłów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
45 Spiegel Damian PL  POLSKA (Poland) Obrazów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
46 Solicki & Kasowski PL  POLSKA (Poland) Wińsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
47 Śladkowski Paweł "Samiec" 2 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
48 Gawlas Wojciech PL  POLSKA (Poland) Wodzisław Śląski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
49 Cebula Adam PL  POLSKA (Poland) Bieniewice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
50 Jarosław Jarecki 1 PL  POLSKA (Poland) Wola Wiewiecka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
51 Klaban & Durkiewicz &Brauer 1 PL  POLSKA (Poland) Lipno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
52 Fuchs 1 AT  AUSTRIA (Austria) Leoben 1 --- 5 + 2 rezerwowe
53 KUBIAK WOJCIECH PL  POLSKA (Poland) DĘBNIAŁKI 1 --- 5 + 2 rezerwowe
54 Myszewski Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Stare Faszczyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
55 Mieszczak Jozef Turbo FR  FRANCJA (France) Goussainville 1 --- 5 + 2 rezerwowe
56 Moskal Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Trzcinawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
57 Samiec & Stenly USA US  USA (United States) .. 1 --- 5 + 2 rezerwowe
58 Piotrek Knap DE  NIEMCY (Germany) Weisweiler 1 --- 5 + 2 rezerwowe
59 Pytel Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Połom Mały 1 --- 5 + 2 rezerwowe
60 Lendzion Tomasz Jacek PL  POLSKA (Poland) Joniec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
61 Możdżeń Stanisław PL  POLSKA (Poland) Raba Wyżna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
62 Kamil Przedlacki PL  POLSKA (Poland) Mińsk Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
63 Waldemarów Trzech PL  POLSKA (Poland) Przasnysz 06-300 1 --- 5 + 2 rezerwowe
64 S.G.Bogucki PL  POLSKA (Poland) Warszawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
65 ZAJAC TEAM PL  POLSKA (Poland) ŁĄKA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
66 Brucki - Cybulski PL  POLSKA (Poland) cekcyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
67 Łukasz Henryk Bułaś PL  POLSKA (Poland) Kęty --- 2 2
68 Holz 1 DE  NIEMCY (Germany) Gifhorn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
69 Dominiak & Kurczoba 1 PL  POLSKA (Poland) Tuliszków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
70 Rzeszotarski Wojciech PL  POLSKA (Poland) Olsztyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
71 Żak Paweł &Barbara 1 PL  POLSKA (Poland) Zator 1 --- 5 + 2 rezerwowe
72 Butler Kazimierz PL  POLSKA (Poland) Marki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
73 Bednarek Władysław PL  POLSKA (Poland) Włoszakowice 64-140 1 --- 5 + 2 rezerwowe
74 Domański Stanisław PL  POLSKA (Poland) Rządza 1 --- 5 + 2 rezerwowe
75 Marek & Bogdan 1 PL  POLSKA (Poland) Zalesie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
76 Palarska Magdalena PL  POLSKA (Poland) Postolin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
77 Palarski Dominik PL  POLSKA (Poland) Postolin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
78 Idżak Roman 1 PL  POLSKA (Poland) Łęka Opatowska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
79 Olczyk Zdzisław 2 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
80 Grądzki Karol 1 PL  POLSKA (Poland) Wrzesina 7 1 --- 5 + 2 rezerwowe
81 MasterTeam PL  POLSKA (Poland) Pelplin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
82 Laskowski Roman 1 PL  POLSKA (Poland) Grębków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
83 Ester PPHU PL  POLSKA (Poland) Milicz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
84 Stelmach Zbigniew PL  POLSKA (Poland) Złotów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
85 Sprycha Ewa 3 PL  POLSKA (Poland) Gołaszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
86 Dreams Team USA 1 BE  BELGIA (Belgium) Balen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
87 Dream Team 3 BE  BELGIA (Belgium) Balen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
88 Lisiewicz Sławomir PL  POLSKA (Poland) Stróżewo 43 1 --- 5 + 2 rezerwowe
89 Wichary Gregor 1 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
90 Rumik Krzysztof PL  POLSKA (Poland) 1 --- 5 + 2 rezerwowe
91 Jacek Leszko PL  POLSKA (Poland) Kamionna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
92 Sprycha Hubert 1 PL  POLSKA (Poland) Gołaszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
93 Prętnicki Przemysław PL  POLSKA (Poland) Rybno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
94 Tomasz Bobro PL  POLSKA (Poland) Osieczna --- 3 3
95 Leszek Śusarczyk 1 GB  ANGLIA (England) Iver 1 --- 5 + 2 rezerwowe
96 Franiak Marek PL  POLSKA (Poland) Zgorzelec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
97 Grzegorz Pałyga PL  POLSKA (Poland) Bielawa Górna 44 1 --- 5 + 2 rezerwowe
98 Prezlata&Zapart PL  POLSKA (Poland) Slupsk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
99 Kuciński Darek PL  POLSKA (Poland) Kucbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
100 Michalik Piotr PL  POLSKA (Poland) Nowy Sącz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
101 Opolka Waldemar PL  POLSKA (Poland) Wesołowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
102 Miś Jacek PL  POLSKA (Poland) Wieruszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
103 Paweł Grochowski PL  POLSKA (Poland) Krześlin --- 1 1
104 AZM Szostek Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Kleszewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
105 Team Kokoszka&Bobak 1 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
106 Dominik Kisiołek 1 PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
107 DK Logistics - Dominik Kisiołek 2 PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
108 Dubel Włodzimierz 1 CH  SZWAJCARIA (Switzerland) Erlenbach 1 --- 5 + 2 rezerwowe
109 Kosiorowski Adam 1 PL  POLSKA (Poland) Ścinawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
110 Funkcjonariusz TEAM PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
111 Jaap Koehoorn NL  HOLANDIA (Netherlands) Twijzel 1 --- 5 + 2 rezerwowe
112 Sadif faical FR  FRANCJA (France) Reims 1 --- 5 + 2 rezerwowe
113 kurkowski sławomir PL  POLSKA (Poland) chełmza --- 1 1
114 Bracia PL  POLSKA (Poland) Szczucin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
115 Piekutowski & Wiśniewski PL  POLSKA (Poland) Gąsocin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
116 Agnieszka i Bolek Team PL  POLSKA (Poland) Kisielów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
117 Marek i Edyta Malec PL  POLSKA (Poland) Zamość 1 --- 5 + 2 rezerwowe
118 Kolus Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
119 Team Expo Houten NL  HOLANDIA (Netherlands) Rijnsburg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
120 BARTOSZ LUBOCKI PL  POLSKA (Poland) KONCZEWICE 4 --- 20 + 8 rezerwowe
121 Wang-Huo-Mazur 1 CN  CHINY (China) Tianjin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
122 Koschnitzki Stefan 1 -mistrz Nemiec gołębie młode 2017 DE  NIEMCY (Germany) Hille 1 --- 5 + 2 rezerwowe
123 Mazur Krzysztof 1 DE  NIEMCY (Germany) Espelkamp 1 --- 5 + 2 rezerwowe
124 Szczepaniak Robert PL  POLSKA (Poland) Witów --- 2 2
125 Wulhorst Bernd 1 DE  NIEMCY (Germany) Waltrop , 45731 1 --- 5 + 2 rezerwowe
126 Klaas Alfons DE  NIEMCY (Germany) Rietberg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
127 JWJ NL  HOLANDIA (Netherlands) Rotterdam 1 --- 5 + 2 rezerwowe
128 SPARTA III NL  HOLANDIA (Netherlands) Rotterdam 1 --- 5 + 2 rezerwowe
129 Nouwen-Paesen-Caas BE  BELGIA (Belgium) PEER 1 --- 5 + 2 rezerwowe
130 Struzik Stanisław&Jacek 1 PL  POLSKA (Poland) Malbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
131 Bugała & Czapliński 1 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
132 Miezal Diter DE  NIEMCY (Germany) Bochum 1 --- 5 + 2 rezerwowe
133 Czaplicki Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Maków Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
134 Jano - Toruń PL  POLSKA (Poland) Dobrzejewice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
135 Burg & Waard NL  HOLANDIA (Netherlands) Hendrik - Ido -Ambacht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
136 Futural NL  HOLANDIA (Netherlands) Sprang Capelle 1 --- 5 + 2 rezerwowe
137 Tryc Stanisław PL  POLSKA (Poland) Barchów 07-130 1 --- 5 + 2 rezerwowe
138 Kuki DK  DANIA (Denmark) Vejen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
139 Sikorski Marek PL  POLSKA (Poland) Płońsk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
140 Walter Zerner AT  AUSTRIA (Austria) Kapfenberg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
141 Szczęsny Sławomir PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
142 Helle & Louis DK  DANIA (Denmark) Horsens 1 --- 5 + 2 rezerwowe
143 Gola Jarosław PL  POLSKA (Poland) --- 2 2
144 JÓZEFIAK MAREK PL  POLSKA (Poland) 1 --- 5 + 2 rezerwowe