Lista uczestników - WG Koziegłówki 2019


Zapraszamy do zapisu na WG KOZIEGŁÓWKI 2019.

Rezerwacja udziału - decyduje kolejność wpłat ( 50% opłaty ).


 


Posortuj: wg kolejności zapisu | alfabetycznie



Lp Imię Nazwisko / Nazwa zespołu Kraj Miejscowość Ilość drużyn Gołębi Suma gołębi
1 Richzag 1 DE  NIEMCY (Germany) 15-518 Neuendorf 1 --- 5 + 2 rezerwowe
2 SIKORSKI PATRYK US  USA (United States) CHICAGO-PLONSK --- 5 5
3 DAKOS PL  POLSKA (Poland) LEGNICA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
4 Długosz Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Mezowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
5 Grabka Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
6 Gmerek Piotr PL  POLSKA (Poland) Wieluń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
7 Oksyka Michał PL  POLSKA (Poland) Bierdzany 1 --- 5 + 2 rezerwowe
8 Sikorski Marek PL  POLSKA (Poland) Płońsk --- 3 3
9 Dąbkowski Marcin 1 PL  POLSKA (Poland) Dręszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
10 Łagozin Zdzisław PL  POLSKA (Poland) Paduchy --- 3 3
11 Lusa Wiesław PL  POLSKA (Poland) Gostynin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
12 Łukasz Lewinski PL  POLSKA (Poland) Duisburg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
13 Słomczewski Karol 1 PL  POLSKA (Poland) Paniewek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
14 Szczęsny Rafał 1 PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
15 Szczęsny Rafał 2 PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
16 Czapliński Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Rypin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
17 Duda Mariusz PL  POLSKA (Poland) Koziegłówki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
18 Krystian Kahler PL  POLSKA (Poland) Katowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
19 Paw Mariusz PL  POLSKA (Poland) Biskupiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
20 Michalski Sebastian 1 PL  POLSKA (Poland) Narama 1 --- 5 + 2 rezerwowe
21 Rybicki Przemysław 1 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
22 Rybicki Przemysław 2 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
23 Bieniek Dariusz 1 SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
24 Bieniek Dariusz 2 SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
25 Bieniek Dariusz 3 SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
26 Kozak Artur 1 SE  SZWECJA (Sweden) Mörlunda 1 --- 5 + 2 rezerwowe
27 Walas & Opara Team 1 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
28 Szymański Grzegorz 1 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
29 Szymański Grzegorz 2 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
30 Szymański Grzegorz 3 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
31 Leśniak Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
32 Leśniak Norbert 1 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
33 Rodak Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Szczecin --- ---
34 Rodak Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Szczecin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
35 Rodak Zbigniew 3 PL  POLSKA (Poland) Szczecin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
36 Pasymowski Eugeniusz PL  POLSKA (Poland) wieczfnia koscielna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
37 Mieczyński Mariusz PL  POLSKA (Poland) Łęczyca 1 --- 5 + 2 rezerwowe
38 Suchcicki Team Janusz & Mariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Troszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
39 Suchcicki Team Janusz & Mariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Troszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
40 Suchcicki Team Janusz & Mariusz 3 PL  POLSKA (Poland) Troszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
41 Marchewka Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
42 Marchewka Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
43 Królikowski Piotr PL  POLSKA (Poland) Dobrzankowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
44 Łukasz Kuta PL  POLSKA (Poland) Tarnów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
45 Mariusz Błaszczyk PL  POLSKA (Poland) Żary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
46 PIETRAS-WŁODARCZYK 1 PL  POLSKA (Poland) TORUŃ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
47 Pośpiech Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
48 Pośpiech Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
49 Pośpiech Paweł 3 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
50 Pośpiech Paweł 4 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
51 Pośpiech Paweł 5 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
52 Pośpiech Paweł 6 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
53 Dróżdż Łukasz PL  POLSKA (Poland) Łabowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
54 Tomala Adam i Ireneusz 1 PL  POLSKA (Poland) Bojszowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
55 Tomala Adam i Ireneusz 2 PL  POLSKA (Poland) Bojszowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
56 Popiół Janusz 1 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
57 Popiół Janusz 2 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
58 Popiół Janusz 3 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
59 Popiół Janusz 5 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
60 Popiół Janusz 6 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
61 Karkocha Zdzisław PL  POLSKA (Poland) Tomaszów Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
62 KORNELIA PL  POLSKA (Poland) KĘTRZYN 1 --- 5 + 2 rezerwowe
63 Ryszard Kulig PL  POLSKA (Poland) Ostrowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
64 Tempka Mariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
65 Tempka Mariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
66 Józef Cicholski (Maggajwer4) PL  POLSKA (Poland) Targonie 47 1 --- 5 + 2 rezerwowe
67 Kulwicki Daniel 1 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
68 Kulwicki Daniel 2 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
69 Kulwicki Daniel 3 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
70 Kulwicki Daniel 4 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
71 Kulwicki Daniel 5 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
72 Kulwicki Daniel 6 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
73 Kulwicki Daniel 7 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
74 Kulwicki Daniel 8 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 4 --- 20 + 8 rezerwowe
75 Kulwicki Daniel 9 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
76 Kulwicki Daniel 10 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
77 Bugała Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
78 Bugała Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
79 Bugała Mariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
80 Bugała Mariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
81 Peter van der Merwe 1 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
82 Peter van der Merwe 2 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
83 Peter van der Merwe 3 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
84 Peter van der Merwe 4 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
85 Peter van der Merwe 5 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
86 Kaczan Patryk 1 PL  POLSKA (Poland) Biała Podlaska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
87 Dąbkowski Marcin 2 PL  POLSKA (Poland) Dręszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
88 Bratosiewicz Sebastian PL  POLSKA (Poland) Lubska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
89 Bracia Borzęccy PL  POLSKA (Poland) Wrocław 1 --- 5 + 2 rezerwowe
90 Hansik 1 PL  POLSKA (Poland) Kościelec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
91 Hansik 2 PL  POLSKA (Poland) Kościelec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
92 Hansik 3 PL  POLSKA (Poland) Kościelec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
93 Ciulińscy-Daniel 1 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
94 Melon Zdzisław PL  POLSKA (Poland) Żyrardów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
95 Myśliwiec Eugeniusz 1 PL  POLSKA (Poland) Nowy Dwór Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
96 Myśliwiec Eugeniusz 2 PL  POLSKA (Poland) Nowy Dwór Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
97 Wąsewicz Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Skarszewy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
98 Wąsewicz Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Skarszewy --- 1 1
99 Sobczak Tadeusz i Syn 1 PL  POLSKA (Poland) Lubień 1 --- 5 + 2 rezerwowe
100 Dzwonkowski Arek & Mateusz PL  POLSKA (Poland) Kietlin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
101 Mamiński & Kwolek 1 PL  POLSKA (Poland) Malbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
102 Losenko Bogdan UA  UKRAINA (Ukraine) Szkło 1 --- 5 + 2 rezerwowe
103 Krzysztof Bocian PL  POLSKA (Poland) Secemin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
104 Kubicki Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Nidzica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
105 Kubicki Dariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Nidzica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
106 Grzankowski Jarosław 1 PL  POLSKA (Poland) Maków Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
107 Grabowski Bogdan PL  POLSKA (Poland) Brelki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
108 Migiel Team 1 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
109 Migiel Team 2 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
110 Migiel Team 3 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
111 Malinowski Łukasz 1 PL  POLSKA (Poland) Miechów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
112 Malinowski Łukasz 2 PL  POLSKA (Poland) Miechów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
113 Malinowski Łukasz 3 PL  POLSKA (Poland) Miechów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
114 Pielesiak Leszek 1 PL  POLSKA (Poland) Strzelce Opolskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
115 Szewc Damian PL  POLSKA (Poland) Jawor 1 --- 5 + 2 rezerwowe
116 Marciszewscy Ewa i Dariusz PL  POLSKA (Poland) Pińczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
117 Mamiński & Kwolek 2 PL  POLSKA (Poland) Malbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
118 Korzuszko Artur US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
119 VAN WIN LUDWIG BE  BELGIA (Belgium) RED DEVILS 2 --- 10 + 4 rezerwowe
120 Czarnocki Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
121 Pasek Marian 1 PL  POLSKA (Poland) Łobez 1 --- 5 + 2 rezerwowe
122 Piasecki Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) STAW 1 --- 5 + 2 rezerwowe
123 Paruzel Piotr PL  POLSKA (Poland) Blachownia --- 2 2
124 Koryciak Mariusz PL  POLSKA (Poland) Tabor Mały 1 --- 5 + 2 rezerwowe
125 Club 20 Helsingborg SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
126 Peter & Kenet Bjork SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
127 Joakim Wahlund SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
128 Ali Yvonne &Sava Helsinborg SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
129 Żochowski Marcin PL  POLSKA (Poland) Średnica Jakubowięta 1 --- 5 + 2 rezerwowe
130 Wołyniec Roman & Kamil PL  POLSKA (Poland) Ostrołęka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
131 Lipiński Mariusz PL  POLSKA (Poland) Radzymin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
132 Barbiński Marcin PL  POLSKA (Poland) Wieruszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
133 Lebiedziejewski Ryszard 1 PL  POLSKA (Poland) Prószków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
134 Lebiedziejewski Ryszard 2 PL  POLSKA (Poland) Prószków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
135 Lebiedziejewski Ryszard 3 PL  POLSKA (Poland) Prószków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
136 Kosieradzki Dariusz PL  POLSKA (Poland) Stary Dzierzgoń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
137 Bejm Marek 1 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
138 Bejm Marek 2 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
139 Bejm Marek 3 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
140 Gmerek Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Wieluń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
141 Armaty PL  POLSKA (Poland) Stoczek-Łukowski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
142 Body Janusz-Skupień Stanisław PL  POLSKA (Poland) Zakopane 1 --- 5 + 2 rezerwowe
143 SG Gockel - Blome DE  NIEMCY (Germany) Paterborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
144 Weber Dirk DE  NIEMCY (Germany) Paderborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
145 Łada S. - Koch P. - Koch D. DE  NIEMCY (Germany) Paderborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
146 Łada S. - Milder Hubert DE  NIEMCY (Germany) Paderborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
147 Łada Sławomir DE  NIEMCY (Germany) Paderborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
148 Perdoch Rafał PL  POLSKA (Poland) Gubin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
149 Rumiński Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
150 Rumiński Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
151 Rumiński Tomasz 3 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
152 Rumiński Tomasz 4 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
153 REPREZENTACJA SIEDLEC PL  POLSKA (Poland) SIEDLCE 1 --- 5 + 2 rezerwowe
154 Rypin Team PL  POLSKA (Poland) RYPIN 1 --- 5 + 2 rezerwowe
155 MAZOWSZE TEAM PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
156 Ośko Hubert 1 PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
157 Kazimierz Ceremuga 1 PL  POLSKA (Poland) Skawica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
158 Szymański Zbigniew GB  ANGLIA (England) Anglia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
159 Śmieszkowicz Arkadiusz 1 PL  POLSKA (Poland) Wiewiórów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
160 Śmieszkowicz Arkadiusz 2 PL  POLSKA (Poland) Wiewiórów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
161 Śmieszkowicz Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Wiewiórów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
162 Przybysz Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Jadwisin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
163 Przybysz Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Jadwisin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
164 Przybysz Zbigniew 3 PL  POLSKA (Poland) Jadwisin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
165 Razik Marek PL  POLSKA (Poland) Nowogard 1 --- 5 + 2 rezerwowe
166 Sławomir Siutkowski ( Muszkieterzy ) PL  POLSKA (Poland) Zakrzewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
167 Wiśniewski Fabian PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
168 Knajp Zbyszek PL  POLSKA (Poland) Szczecin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
169 Pułka Dominik GB  ANGLIA (England) Anglia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
170 Rak Marcin PL  POLSKA (Poland) Jasło 1 --- 5 + 2 rezerwowe
171 Kądziela Jan 1 PL  POLSKA (Poland) Warszawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
172 Kądziela Jan 2 PL  POLSKA (Poland) Warszawa 2 --- 10 + 4 rezerwowe
173 Pabich Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Piotrków Trybunalski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
174 Pabich Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Piotrków Trybunalski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
175 Marcisz Szymek PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
176 Richzag 2 DE  NIEMCY (Germany) 15-518 Neuendorf 1 --- 5 + 2 rezerwowe
177 Dąbkowski Marcin 3 PL  POLSKA (Poland) Dręszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
178 Oziemski Karol PL  POLSKA (Poland) Biała Rawska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
179 Skrobas Beata PL  POLSKA (Poland) Łuków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
180 Tyl Rafał 1 PL  POLSKA (Poland) Pleszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
181 Tyl Rafał 2 PL  POLSKA (Poland) Pleszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
182 Tomala Adam i Ireneusz 3 PL  POLSKA (Poland) Bojszowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
183 Mamiński & Kwolek 3 PL  POLSKA (Poland) Malbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
184 Socha Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
185 Socha Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
186 Jałowiecki Stanisław 1 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
187 Jałowiecki Stanisław 2 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
188 Zabłotny Janusz 1 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
189 Zabłotny Janusz 2 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
190 Zabłotny Janusz 3 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
191 Węgrzyn P.R.J. 1 PL  POLSKA (Poland) Nysa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
192 Węgrzyn P.R.J. 2 PL  POLSKA (Poland) Nysa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
193 Marcin Witczak 1 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
194 Marcin Witczak 2 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
195 Marcin Witczak 3 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
196 Marcin Witczak 4 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
197 Machelski Witold PL  POLSKA (Poland) Sosnowiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
198 Tempka Elwira PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
199 Święcicki Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
200 Święcicki Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
201 Święcicki Paweł 3 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
202 Święcicki Paweł 4 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
203 Święcicki Paweł 5 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
204 Święcicki Paweł 6 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
205 Klimek Mirek 1 PL  POLSKA (Poland) Oława 1 --- 5 + 2 rezerwowe
206 Klimek Mirek 2 PL  POLSKA (Poland) Oława 1 --- 5 + 2 rezerwowe
207 Kazimierz Ceremuga 2 PL  POLSKA (Poland) Skawica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
208 Kutkowski Leszek 1 PL  POLSKA (Poland) Piła 1 --- 5 + 2 rezerwowe
209 Baranowski Paweł i Robert 1 PL  POLSKA (Poland) Łochów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
210 Baranowski Paweł i Robert 2 PL  POLSKA (Poland) Łochów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
211 Kałuża Stanisław 1 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
212 Kałuża Stanisław 2 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
213 Kałuża Stanisław 3 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
214 Kałuża Stanisław 4 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
215 TopLofts.eu 1 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
216 Nowakowski Sławomir PL  POLSKA (Poland) Tomaszów Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
217 Michalczyk Michał PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
218 Kaczmarczyk Sławek 1 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
219 Kaczmarczyk Sławek 2 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
220 Rurarz Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
221 Rurarz Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
222 Rurarz Zbigniew 3 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
223 Kwiatek Sylwek PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
224 TEAMS JOPEK PL  POLSKA (Poland) Bydgoszcz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
225 JOPEK TOMASZ PL  POLSKA (Poland) Bydgoszcz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
226 Krzyziński Bogdan 1 PL  POLSKA (Poland) Wyględy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
227 Kacperski Cezary 1 PL  POLSKA (Poland) Głowno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
228 Kacperski Krzysztof PL  POLSKA (Poland) Głowno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
229 Wieslaw Mizinski SE  SZWECJA (Sweden) Bilesholm 1 --- 5 + 2 rezerwowe
230 Małolepszy Radosław 1 PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
231 Sadło Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Łuków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
232 Grzelak Dorota i Zdzisław 1 PL  POLSKA (Poland) Sulmierzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
233 Grzelak Dorota i Zdzisław 2 PL  POLSKA (Poland) Sulmierzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
234 Błyskawica Kostrzewski Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Świebodzin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
235 Murawski Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Mrągowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
236 Teodorczyk Łukasz PL  POLSKA (Poland) Boryszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
237 Pedrycz & Chrzęszczyk PL  POLSKA (Poland) Jęgrzna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
238 Nowak Mirosław 1 PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
239 Staroń Kazimierz 1 PL  POLSKA (Poland) Mierzwin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
240 Serafin Gabriel 1 US  USA (United States) USA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
241 Mińkowski Bogdan PL  POLSKA (Poland) Izabelin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
242 Kozak Przemysław 2 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
243 Ślęzak Grzegorz 1 PL  POLSKA (Poland) Wieluń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
244 Seroka Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
245 Seroka Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
246 Seroka Krzysztof 3 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
247 Seroka Krzysztof 4 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
248 Seroka Krzysztof 5 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
249 Seroka Łukasz 1 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
250 Seroka Łukasz 2 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
251 Seroka Łukasz 3 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
252 Seroka Jakub1 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
253 Seroka Jakub2 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
254 Lizak Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Chorzenice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
255 Lizak Andrzej 2 PL  POLSKA (Poland) Chorzenice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
256 Komorowski Paweł PL  POLSKA (Poland) Chorzenice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
257 Małolepszy Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
258 Małolepsza Anita PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
259 Dzwonkowski Marek PL  POLSKA (Poland) Kietlin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
260 Michalski Seweryn PL  POLSKA (Poland) Choceń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
261 Gostyński Robert PL  POLSKA (Poland) Sławno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
262 Leszek Rymuza PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
263 Bartek Królikowski PL  POLSKA (Poland) Bożepole Wielkie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
264 Dudek Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Brzesko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
265 Dudek Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Brzesko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
266 Zając Dariusz PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
267 Orłowski & Puzio 1 PL  POLSKA (Poland) Koszalin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
268 Orłowski & Puzio 2 PL  POLSKA (Poland) Koszalin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
269 Podgórski-Frankiewicz PL  POLSKA (Poland) Milicz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
270 Kania Alfred PL  POLSKA (Poland) Stargard 1 --- 5 + 2 rezerwowe
271 Chłopek Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
272 Chłopek Andrzej 2 PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
273 Chłopek Andrzej 3 PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
274 M.F.T.W.M. PL  POLSKA (Poland) Jabłonka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
275 Jaworski Arek PL  POLSKA (Poland) Dłużyna Górna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
276 Kowalczyk Zbigniew PL  POLSKA (Poland) Milicz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
277 Lewandowski Jarosław 1 PL  POLSKA (Poland) Okalewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
278 Lewandowski Jarosław 3 PL  POLSKA (Poland) Okalewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
279 Łutczyk Dominik PL  POLSKA (Poland) Jęgrzna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
280 Świtas Rafał PL  POLSKA (Poland) Wolanów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
281 Wójcik Karol PL  POLSKA (Poland) Jastrząb 1 --- 5 + 2 rezerwowe
282 Fusowski Adam "FUSEK" PL  POLSKA (Poland) Gniewino 1 --- 5 + 2 rezerwowe
283 Małgorzata Jaguar 1 PL  POLSKA (Poland) Chroberz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
284 Małgorzata Jaguar 2 PL  POLSKA (Poland) Chroberz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
285 Małgorzata Jaguar 3 PL  POLSKA (Poland) Chroberz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
286 Kobiela Rafał 1 PL  POLSKA (Poland) Kartuzy-Żukowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
287 Kobiela Rafał 2 PL  POLSKA (Poland) Kartuzy-Żukowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
288 Kobiela Rafał 3 PL  POLSKA (Poland) Kartuzy-Żukowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
289 Bronka Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Kołczygłowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
290 Zygmunt 1 PL  POLSKA (Poland) Szczecinek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
291 Pietrzyk Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Stanisławów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
292 Pietrzyk Dariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Stanisławów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
293 Grzegorz Buchta PL  POLSKA (Poland) Bażanowice --- 3 3
294 Werciacho PL  POLSKA (Poland) Zambrów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
295 Tyczyński& Płocharczyk team 1 PL  POLSKA (Poland) Knycko Małe 1 --- 5 + 2 rezerwowe
296 Tyczyński& Płocharczyk team 2 PL  POLSKA (Poland) Knycko Małe 1 --- 5 + 2 rezerwowe
297 GVC Team 1 PL  POLSKA (Poland) Budczyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
298 GVC Team 2 PL  POLSKA (Poland) Budczyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
299 Suffner Denis 1 PL  POLSKA (Poland) ODROWĄŻ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
300 Glandys Mieczysław PL  POLSKA (Poland) Chełmek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
301 Joanna Przybyłek 1 PL  POLSKA (Poland) Wesołowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
302 Joanna Przybyłek 2 PL  POLSKA (Poland) Wesołowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
303 Urszula Kuźnik PL  POLSKA (Poland) Swidwin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
304 Ullrich + Sohn + Enkel 1 DE  NIEMCY (Germany) Nauen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
305 Ullrich + Sohn + Enkel 2 DE  NIEMCY (Germany) Nauen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
306 Ullrich + Sohn + Enkel 3 DE  NIEMCY (Germany) Nauen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
307 Ullrich + Sohn + Enkel 4 DE  NIEMCY (Germany) Nauen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
308 Mućka Józef & Łukasz 1 PL  POLSKA (Poland) Stanin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
309 Górniak Andrzej PL  POLSKA (Poland) Chwałowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
310 Rojek Ryszard 1 PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
311 Rojek Ryszard 2 PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
312 Kotleszka Artur&Bakayk Taras IT  WŁOCHY (Italy) Włochy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
313 Kotleszka Artur&Bakayk Taras IT  WŁOCHY (Italy) Włochy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
314 Paszek & Mruk GB  ANGLIA (England) Cannock 1 --- 5 + 2 rezerwowe
315 Brzęk TadeuszTeam PL  POLSKA (Poland) Przczyna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
316 Baran Marcin 1 PL  POLSKA (Poland) Pławno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
317 Baran Marcin 2 PL  POLSKA (Poland) Pławno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
318 Waldemar Bezpałko PL  POLSKA (Poland) Wołczyn --- 2 2
319 Paszek Karol PL  POLSKA (Poland) Ustroń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
320 Kuropatwa Romuald PL  POLSKA (Poland) Lipno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
321 Rorat Tomasz PL  POLSKA (Poland) Soborzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
322 Piątkowski Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Nasielsk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
323 Kałęka Tadeusz PL  POLSKA (Poland) Łaziska Górne 1 --- 5 + 2 rezerwowe
324 M+M Team Szczekociny PL  POLSKA (Poland) Szczekociny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
325 Piątkowski Wojciech PL  POLSKA (Poland) Legionowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
326 Sławomir Kołodziejczak PL  POLSKA (Poland) Węgliniec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
327 Chyła Wiesław 1 PL  POLSKA (Poland) PIŁA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
328 Pawlak Jacek PL  POLSKA (Poland) Garzyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
329 Rocky- Wielkopolska PL  POLSKA (Poland) Wielkopolska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
330 Dawid 1 PL  POLSKA (Poland) Konin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
331 Dawid 2 PL  POLSKA (Poland) Konin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
332 Dawid 3 PL  POLSKA (Poland) Konin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
333 Szewc Damian 2 PL  POLSKA (Poland) Jawor 1 --- 5 + 2 rezerwowe
334 Szewc Damian 3 PL  POLSKA (Poland) Jawor 1 --- 5 + 2 rezerwowe
335 Szczepaniak Mirosław PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
336 Rajsz Wiesław 1 PL  POLSKA (Poland) Kietrz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
337 Józef Walkosz 1 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
338 Józef Walkosz 2 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
339 Józef Walkosz 3 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
340 Józef Walkosz 4 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
341 Józef Walkosz 5 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
342 Józef Walkosz 5 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
343 Józef Walkosz 6 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
344 Józef Walkosz 7 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
345 Józef Walkosz 8 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
346 Józef Walkosz 9 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
347 Józef Walkosz 10 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
348 Józef Walkosz 11 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
349 Józef Walkosz 12 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
350 Józef Walkosz 13 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
351 Józef Walkosz 14 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
352 Słomka Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Błonie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
353 Mirek & Marek Team 1 PL  POLSKA (Poland) wloszczowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
354 Stępień Bogdan 1 PL  POLSKA (Poland) Stanisławów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
355 Bartkowski Radek PL  POLSKA (Poland) Nidzica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
356 Jakubowska Anna PL  POLSKA (Poland) Błonie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
357 Kamikadze -Śrem PL  POLSKA (Poland) Śrem 1 --- 5 + 2 rezerwowe
358 Wasilewski Adam PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
359 Szymański Grzegorz 4 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
360 Słomka Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Błonie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
361 Uciński Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Rusiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
362 Uciński Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Rusiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
363 Uciński Paweł 3 PL  POLSKA (Poland) Rusiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
364 Team Edyta i Ben 1 PL  POLSKA (Poland) Sulmierzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
365 Hałat Bogdan 3 PL  POLSKA (Poland) Malec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
366 Lewandowski Tomasz & Piotr PL  POLSKA (Poland) Ostrzeszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
367 Rzepka Marek & Marcin 1 PL  POLSKA (Poland) Wola Rzędzińska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
368 Rzepka Marek & Marcin 2 PL  POLSKA (Poland) Wola Rzędzińska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
369 Rzepka Marek & Marcin 3 PL  POLSKA (Poland) Wola Rzędzińska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
370 Rzepka Marek & Marcin 4 PL  POLSKA (Poland) Wola Rzędzińska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
371 Ziobroniewicz Wojciech PL  POLSKA (Poland) Grajewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
372 Zieliński Sylwester BE  BELGIA (Belgium) Perk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
373 Remiszewski Heniek PL  POLSKA (Poland) Paszowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
374 Falkowski Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Rozwozin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
375 Szkolny Tomasz GB  ANGLIA (England) Londyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
376 Lebek Robert i Kuba PL  POLSKA (Poland) Kalety 1 --- 5 + 2 rezerwowe
377 Lebek Robert i Kuba 1 PL  POLSKA (Poland) Kalety 1 --- 5 + 2 rezerwowe
378 Mrowiec Jerzy i Małgorzata 1 PL  POLSKA (Poland) Biskupów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
379 Mrowiec Jerzy i Małgorzata 2 PL  POLSKA (Poland) Biskupów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
380 Patryk -Maksiu PL  POLSKA (Poland) Piaseczno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
381 Stanisław Wojciech Dariusz Roda PL  POLSKA (Poland) Jawory 1 --- 5 + 2 rezerwowe
382 Wodzisławski Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Soborzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
383 Wodzisławski Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Soborzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
384 Mielczarek W & P PL  POLSKA (Poland) Kłobuck 1 --- 5 + 2 rezerwowe
385 Kłyś Andrzej PL  POLSKA (Poland) Mogilany 1 --- 5 + 2 rezerwowe
386 Szczegielniak Krystian PL  POLSKA (Poland) Żarnów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
387 Wdowiarski Maciej PL  POLSKA (Poland) Ożarów Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
388 Majewski Mikołaj PL  POLSKA (Poland) Wierzbica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
389 Kowalski Czesław PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
390 Kowalski Czesław PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
391 Cichos Krystian PL  POLSKA (Poland) Gaszowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
392 Krępeć Andrzej i Adrian PL  POLSKA (Poland) Bądkowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
393 Lada Daniel PL  POLSKA (Poland) Czarna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
394 Chluba & Jarzombek & Bartodziej PL  POLSKA (Poland) Strzelce Opolskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
395 Custers Rik 1 BE  BELGIA (Belgium) Meeuwen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
396 Górka Marian 1 PL  POLSKA (Poland) Trzemeśnia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
397 Górka Marian 2 PL  POLSKA (Poland) Trzemeśnia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
398 Górka Marian 3 PL  POLSKA (Poland) Trzemeśnia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
399 Stachowicz Piotr PL  POLSKA (Poland) Rzeszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
400 Hodowla Stanlej PL  POLSKA (Poland) Solec Zdrój 1 --- 5 + 2 rezerwowe
401 Adamski Wojciech PL  POLSKA (Poland) Piątek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
402 Pranagal Edward PL  POLSKA (Poland) Świdnik 1 --- 5 + 2 rezerwowe
403 Borowski Dariusz PL  POLSKA (Poland) Piaseczno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
404 Andrzejewski Zygmunt 1 PL  POLSKA (Poland) 82-550 Prabuty 1 --- 5 + 2 rezerwowe
405 Zabrodzki Darek PL  POLSKA (Poland) Sulejówek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
406 Żywiec Konrad PL  POLSKA (Poland) Klikuszowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
407 Mitręga Wioletta i Zbigniew PL  POLSKA (Poland) Pińczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
408 Rusinek Olgierd PL  POLSKA (Poland) Pleszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
409 Giancarlo Alpini & Bakayk Taras IT  WŁOCHY (Italy) Włochy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
410 Lusa Iwona PL  POLSKA (Poland) Gostynin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
411 Lusa Team PL  POLSKA (Poland) Gostynin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
412 Wręczycki Wojciech PL  POLSKA (Poland) Przystajń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
413 Maryian PL  POLSKA (Poland) Warszawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
414 Łechtański Andrzej PL  POLSKA (Poland) Ksawerów --- 2 2
415 Dębkowski Grzegorz 1 PL  POLSKA (Poland) Kiełczew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
416 Paluch Marcin 1 PL  POLSKA (Poland) Wilkowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
417 Paluch Bożena PL  POLSKA (Poland) Wilkowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
418 Smółka Jacek PL  POLSKA (Poland) Chełmek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
419 Kubot Olek PL  POLSKA (Poland) Łęka Opatowska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
420 M-Bar PL  POLSKA (Poland) Kowala --- 2 2
421 Kulesza Daniel PL  POLSKA (Poland) Jabłoń Kościelna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
422 Bobek Stanisław 1 PL  POLSKA (Poland) Czarny Dunajec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
423 Bobek Stanisław 2 PL  POLSKA (Poland) Czarny Dunajec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
424 Bobek Stanisław 3 PL  POLSKA (Poland) Czarny Dunajec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
425 Wichert Agnieszka & Piotr 1 GB  ANGLIA (England) Irlandia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
426 Wichert Agnieszka & Piotr 2 GB  ANGLIA (England) Irlandia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
427 Szczerba MIrek PL  POLSKA (Poland) Szczekociny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
428 Team M&J Jerzy DE  NIEMCY (Germany) RATHEIM 1 --- 5 + 2 rezerwowe
429 Podpora & Broniszewski PL  POLSKA (Poland) Piotrków Trybunalski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
430 Krzywda Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Godziesze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
431 Krzywda Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Godziesze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
432 Krakowiak Robert PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
433 Szczesek Dariusz PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
434 Krakowiak Andrzej PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
435 Miczek Waldemar PL  POLSKA (Poland) Choceń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
436 Jopek Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Bydgoszcz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
437 Ciacia Bogdan PL  POLSKA (Poland) Pińczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
438 Weinkopf Peter DE  NIEMCY (Germany) 45699 Herten 1 --- 5 + 2 rezerwowe
439 Granica Radoslaw PL  POLSKA (Poland) Brodnica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
440 Czapliński Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Rypin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
441 Czapliński Tomasz 3 PL  POLSKA (Poland) Rypin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
442 Zgud Robert 1 PL  POLSKA (Poland) Głogów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
443 Zgud Robert 2 PL  POLSKA (Poland) Głogów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
444 Zgud Robert 3 PL  POLSKA (Poland) Głogów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
445 Zgud Robert 4 PL  POLSKA (Poland) Głogów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
446 Kulwicki & Czapliński 1 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
447 Kulwicki & Czapliński 2 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
448 Kulwicki & Czapliński 3 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
449 Kulwicki & Czapliński 4 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
450 Kulwicki & Czapliński 5 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
451 Kulwicki & Czapliński 6 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
452 Kulwicki & Czapliński 7 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
453 Kulwicki & Czapliński 8 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
454 Kulwicki & Czapliński 9 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
455 Kulwicki & Czapliński 10 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
456 Noni Radulescu RO  RUMUNIA (Romania) Bucuresti --- 5 5
457 Ośko Hubert 2 PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
458 Ośko Hubert 3 PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
459 Blachnio S&P PL  POLSKA (Poland) Gardeja 1 --- 5 + 2 rezerwowe
460 Szarlej Tomasz PL  POLSKA (Poland) Skawica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
461 Przemysłański Gracjan PL  POLSKA (Poland) jasień 1 --- 5 + 2 rezerwowe
462 Clicque Gino 1 BE  BELGIA (Belgium) Wevelgem 1 --- 5 + 2 rezerwowe
463 Clicque Gino 2 BE  BELGIA (Belgium) Wevelgem 1 --- 5 + 2 rezerwowe
464 Penne Bert 1 BE  BELGIA (Belgium) Nederhasselt 1 --- 5 + 2 rezerwowe
465 Sulczyński Mirosław 1 PL  POLSKA (Poland) Kościan 1 --- 5 + 2 rezerwowe
466 Sulczuński Mirosław 2 PL  POLSKA (Poland) Kościan 1 --- 5 + 2 rezerwowe
467 Harrie van Boxmeer NL  HOLANDIA (Netherlands) Sint Oedenrode 1 --- 5 + 2 rezerwowe
468 Lucjan Krawieczek PL  POLSKA (Poland) 44-213 Książenice --- 3 3
469 Klimczak Jerzy 1 PL  POLSKA (Poland) Tuliszków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
470 Klimczak Jerzy 2 PL  POLSKA (Poland) Tuliszków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
471 Drapa Andreas DE  NIEMCY (Germany) Konigsbach-Stein 1 --- 5 + 2 rezerwowe
472 TopLofts.eu 2 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
473 Józef Walkosz 15 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
474 Sprycha Łukasz 1 PL  POLSKA (Poland) Gołaszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
475 Sprycha Łukasz 2 PL  POLSKA (Poland) Gołaszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
476 Sprycha Łukasz 3 PL  POLSKA (Poland) Gołaszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
477 Sprycha Łukasz 4 PL  POLSKA (Poland) Gołaszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
478 Franciszek Karolina Haręża PL  POLSKA (Poland) Radziechowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
479 Piecuch Dariusz PL  POLSKA (Poland) Radziechowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
480 Kaczmarczyk Sławek 3 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
481 Olczyk Zdzisław 1 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
482 Olczyk Zdzisław 2 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
483 Mazur Krzysztof 1 DE  NIEMCY (Germany) Espelkamp 1 --- 5 + 2 rezerwowe
484 Mazur Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Espelkamp 1 --- 5 + 2 rezerwowe
485 Mazur Krzysztof 3 PL  POLSKA (Poland) Espelkamp 1 --- 5 + 2 rezerwowe
486 Mazur Krzysztof 4 PL  POLSKA (Poland) Espelkamp 1 --- 5 + 2 rezerwowe
487 Mazur Krzysztof 5 PL  POLSKA (Poland) Espelkamp 1 --- 5 + 2 rezerwowe
488 Baranowski Paweł i Robert 3 PL  POLSKA (Poland) Łochów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
489 Baranowski Paweł i Robert 4 PL  POLSKA (Poland) Łochów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
490 Dziurzyński Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Żary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
491 Walkosz Józef 15 PL  POLSKA (Poland) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
492 Ciulińscy-Daniel 2 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
493 Ciulińscy-Daniel 3 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
494 Ciulińscy-Daniel 4 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
495 Ciulińscy-Daniel 5 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
496 Ciulińscy-Daniel 6 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
497 Ciulińscy-Daniel 7 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
498 Ciulińscy-Daniel 8 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
499 Ciulińscy-Daniel 9 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
500 Ciulińscy-Daniel 10 PL  POLSKA (Poland) sier 1 --- 5 + 2 rezerwowe
501 Karol Barszcz PL  POLSKA (Poland) Lubartów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
502 Psohlavec CZ  CZECHY (Czech Republic) Meclov 1 --- 5 + 2 rezerwowe
503 Maja 0193 PL  POLSKA (Poland) Koszalin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
504 Lidia 0193 PL  POLSKA (Poland) Koszalin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
505 Kasia & Andżelika & Jaś Bieniek SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
506 Skibinski Henryk nazwa dr henski PL  POLSKA (Poland) Katowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
507 Pietrzak Marian PL  POLSKA (Poland) Roztoka 43 1 --- 5 + 2 rezerwowe
508 Mateusz PL  POLSKA (Poland) SŁOPNICE 1 --- 5 + 2 rezerwowe
509 Janicki Kazimierz 1 PL  POLSKA (Poland) Piła 1 --- 5 + 2 rezerwowe
510 Janicki Kazimierz 2 PL  POLSKA (Poland) Piła 1 --- 5 + 2 rezerwowe
511 Janicki Kazimierz 3 PL  POLSKA (Poland) Piła 1 --- 5 + 2 rezerwowe
512 Janicki Kazimierz 4 PL  POLSKA (Poland) Piła 1 --- 5 + 2 rezerwowe
513 Mizera Mietek PL  POLSKA (Poland) Panki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
514 Mrowiec & Hankus PL  POLSKA (Poland) Jeleśnia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
515 Pitry Kazimierz PL  POLSKA (Poland) Żywiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
516 Dolęba Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Koszalin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
517 Rorat Łukasz & Górnik Rafał PL  POLSKA (Poland) Silniczka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
518 Śillo Igor SK  SŁOWACJA (Slovakia) Nitra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
519 Robert Sembratowicz PL  POLSKA (Poland) Lewice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
520 Chramiec PL  POLSKA (Poland) Białka Tatrzanska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
521 Bartosz Lubocki PL  POLSKA (Poland) Kończewice 38a --- 2 2
522 Rimmelzwaan & Leeuwen 1 NL  HOLANDIA (Netherlands) Alphen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
523 Toppers Team NL  HOLANDIA (Netherlands) Vorden 1 --- 5 + 2 rezerwowe
524 Van De Walle Marc & Franky BE  BELGIA (Belgium) Zwalm 1 --- 5 + 2 rezerwowe
525 Kozłowski&Orłowski Team Adler PL  POLSKA (Poland) Lubań Śląski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
526 Boshich DE  NIEMCY (Germany) Frankfurt 1 --- 5 + 2 rezerwowe
527 Szuniewicz Leon BE  BELGIA (Belgium) Bruksela 1 --- 5 + 2 rezerwowe
528 ADLER TEAM KOZLOWSKI & ORLOWSKI PL  POLSKA (Poland) Biedrzychowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
529 Katarzyna i Marcin Kuczyńscy PL  POLSKA (Poland) Ostrów Mazowiecka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
530 Emeralds & Diamonds Dynasty PL  POLSKA (Poland) Emeralds & Diamonds Dynasty 1 --- 5 + 2 rezerwowe
531 Noovi5 PL  POLSKA (Poland) Ostrów wielkopolski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
532 Gołębie z GPS PL  POLSKA (Poland) Grzebienisko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
533 Kocemba J+J 1 PL  POLSKA (Poland) Andrychów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
534 Monika M1 PL  POLSKA (Poland) Warszawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
535 Beatka&Zosia Team PL  POLSKA (Poland) Gryfice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
536 Lewandowski Kazimierz 1 PL  POLSKA (Poland) Duninówko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
537 Rimmelzwaan & Leeuwen 2 NL  HOLANDIA (Netherlands) Reeuwijk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
538 Rimmelzwaan & Leeuwen 3 NL  HOLANDIA (Netherlands) Reeuwijk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
539 Broeck Rene & Weronik 1 BE  BELGIA (Belgium) Tremelo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
540 Broeck Rene & Weronik 2 BE  BELGIA (Belgium) Tremelo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
541 Beverdam Racing Team 1 NL  HOLANDIA (Netherlands) Enter 1 --- 5 + 2 rezerwowe
542 Beverdam Racing Team 2 NL  HOLANDIA (Netherlands) Enter 1 --- 5 + 2 rezerwowe
543 Beverdam Racing Team 3 NL  HOLANDIA (Netherlands) Enter 1 --- 5 + 2 rezerwowe
544 Beverdam Racing Team 4 NL  HOLANDIA (Netherlands) Enter 1 --- 5 + 2 rezerwowe
545 Beverdam Racing Team 5 NL  HOLANDIA (Netherlands) Enter 1 --- 5 + 2 rezerwowe
546 Hendrix Albert 1 BE  BELGIA (Belgium) Meeuwen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
547 Hendrix Albert 2 BE  BELGIA (Belgium) Meeuwen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
548 Hendrix Albert 3 BE  BELGIA (Belgium) Meeuwen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
549 Szczęsny Rafał 3 PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
550 Gański Krzysztof PL  POLSKA (Poland) Sulęczyno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
551 Tomaszewski Tadeusz PL  POLSKA (Poland) Wołomin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
552 Penkul Sławomir PL  POLSKA (Poland) Wołomin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
553 Dominiak Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Tuliszków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
554 Dominiak Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Tuliszków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
555 Raciborski Sławomir PL  POLSKA (Poland) Jeruzal 1 --- 5 + 2 rezerwowe
556 Anneke en Pierre Faes 1 NL  HOLANDIA (Netherlands) Baarn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
557 Anneke en Pierre Faes 2 NL  HOLANDIA (Netherlands) Baarn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
558 Anneke en Pierre Faes 3 NL  HOLANDIA (Netherlands) Baarn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
559 Kapłon Roman PL  POLSKA (Poland) Szamotuty 1 --- 5 + 2 rezerwowe
560 Zenon Solak PL  POLSKA (Poland) Biłgoraj 1 --- 5 + 2 rezerwowe
561 Moskal Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Trzcinawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
562 Moskal Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Trzcinawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
563 Moskal Krzysztof 3 PL  POLSKA (Poland) Trzcinawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
564 Rambo Team 1 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
565 Team Riverside 1 US  USA (United States) Lublin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
566 Maćków Ludwik DE  NIEMCY (Germany) Lindlar 1 --- 5 + 2 rezerwowe
567 Team Riverside 2 US  USA (United States) Lublin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
568 Team Riverside 3 US  USA (United States) Lublin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
569 Ad Fontes PL  POLSKA (Poland) Lublin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
570 Chluba Denis PL  POLSKA (Poland) Strzelce Opolskie --- 1 1
571 Artur Kozak 2 SE  SZWECJA (Sweden) Mörlunda 1 --- 5 + 2 rezerwowe
572 Kozieł Łukasz PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
573 Durkiewicz& Kuberski PL  POLSKA (Poland) Lipno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
574 Kłopotowski Krystian PL  POLSKA (Poland) . --- 2 2
575 Ryszard Lebiedziejewski PL  POLSKA (Poland) Prószków 3 --- 15 + 6 rezerwowe
576 Bezpalko Waldemar PL  POLSKA (Poland) wasice --- 2 2
577 Szklarz PL  POLSKA (Poland) Piotrowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
578 Ośko Hubert 4 PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
579 Szczepaniak Robert & Janusz PL  POLSKA (Poland) Zakopane 1 --- 5 + 2 rezerwowe
580 Klimczyk Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
581 ŚLĘZAK JAROSŁAW PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
582 Migacz Marcin PL  POLSKA (Poland) Nowy Sącz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
583 Machelski Witold 2 PL  POLSKA (Poland) Sosnowiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe




 


Web development