Lista uczestników - WG Koziegłówki 2019


Zapraszamy do zapisu na WG KOZIEGŁÓWKI 2019.

Rezerwacja udziału - decyduje kolejność wpłat ( 50% opłaty ).


 


Posortuj: wg kolejności zapisu | alfabetycznie



Lp Imię Nazwisko / Nazwa zespołu Kraj Miejscowość Ilość drużyn Gołębi Suma gołębi
1 Richzag DE  NIEMCY (Germany) 15-518 Neuendorf 1 --- 5 + 2 rezerwowe
2 SIKORSKI PATRYK US  USA (United States) CHICAGO-PLONSK --- 5 5
3 DAKOS PL  POLSKA (Poland) LEGNICA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
4 Długosz Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Mezowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
5 Grabka Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
6 Grabka Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
7 Gmerek Piotr PL  POLSKA (Poland) Wieluń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
8 Oksyka Michał PL  POLSKA (Poland) Bierdzany 1 --- 5 + 2 rezerwowe
9 Sikorski Marek PL  POLSKA (Poland) Płońsk --- 3 3
10 Dąbkowski Marcin PL  POLSKA (Poland) Dręszew --- 2 2
11 Łagozin Zdzisław PL  POLSKA (Poland) Paduchy --- 2 2
12 Lusa Wiesław PL  POLSKA (Poland) Gostynin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
13 Lukas Lewinski PL  POLSKA (Poland) Duisburg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
14 Słomczewski Karol 1 PL  POLSKA (Poland) Paniewek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
15 Słomczewski Karol 2 PL  POLSKA (Poland) Paniewek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
16 Słomczewski Karol 3 PL  POLSKA (Poland) Paniewek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
17 Szczęsny Sławomir PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
18 Szczęsny Rafał 1 PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
19 Szczęsny Rafał 2 PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
20 Czapliński Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Rypin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
21 Czapliński Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Rypin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
22 Duda Mariusz PL  POLSKA (Poland) Koziegłówki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
23 Krystian Kahler PL  POLSKA (Poland) Katowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
24 Paw Mariusz PL  POLSKA (Poland) Biskupiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
25 Kubicki Dariusz PL  POLSKA (Poland) Nidzica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
26 Michalski Sebastian 1 PL  POLSKA (Poland) Narama 1 --- 5 + 2 rezerwowe
27 Michalski Sebastian 2 PL  POLSKA (Poland) Narama 1 --- 5 + 2 rezerwowe
28 Michalski Sebastian 3 PL  POLSKA (Poland) Narama 1 --- 5 + 2 rezerwowe
29 Rybicki Przemysław 1 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
30 Rybicki Przemysław 2 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
31 Rybicki Przemysław 3 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
32 Rybicki Przemysław 4 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
33 Rybicki Przemysław 5 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
34 Bieniek Dariusz 1 SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
35 Bieniek Dariusz 2 SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
36 Bieniek Dariusz 3 SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
37 Kozak Artur 1 SE  SZWECJA (Sweden) Mörlunda 1 --- 5 + 2 rezerwowe
38 Kozak Artur 2 SE  SZWECJA (Sweden) Mörlunda 1 --- 5 + 2 rezerwowe
39 Walas Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
40 Walas Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
41 Walas Tomasz 3 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
42 Szymański Grzegorz 1 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
43 Szymański Grzegorz 2 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
44 Szymański Grzegorz 3 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
45 Leśniak Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
46 Leśniak Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
47 Leśniak Piotr 3 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
48 Leśniak Piotr 4 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
49 Leśniak Piotr 5 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
50 Leśniak Norbert 1 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
51 Leśniak Norbert 2 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
52 Leśniak Norbert 3 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
53 Leśniak Norbert 4 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
54 Leśniak Norbert 5 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
55 Richzag DE  NIEMCY (Germany) Neuendorf 1 --- 5 + 2 rezerwowe
56 Team EP-GMKK 1 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
57 Team EP-GMKK 2 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
58 Team EP-GMKK 3 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
59 Team EP-GMKK 4 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
60 Team EP-GMKK 5 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
61 Team EP-GMKK 6 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
62 Team EP-GMKK 7 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
63 Team EP-GMKK 8 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
64 Team EP-GMKK 9 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
65 Team EP-GMKK 10 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
66 Rodak Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Szczecin --- ---
67 Rodak Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Szczecin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
68 Mariusz Kurzyna PL  POLSKA (Poland) Łomża 1 --- 5 + 2 rezerwowe
69 Kolasa Sławomir PL  POLSKA (Poland) Kamionka 7 --- 35 + 14 rezerwowe
70 Ignac PL  POLSKA (Poland) Komprachcice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
71 Adrian lech PL  POLSKA (Poland) Niegówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
72 Rodak Zbigniew 3 PL  POLSKA (Poland) Szczecin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
73 pasymowski eugeniusz PL  POLSKA (Poland) wieczfnia koscielna 7 --- 35 + 14 rezerwowe
74 Mieczyński Mariusz PL  POLSKA (Poland) Łęczyca 1 --- 5 + 2 rezerwowe
75 Suchcicki Team Janusz & Mariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Troszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
76 Suchcicki Team Janusz & Mariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Troszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
77 Suchcicki Team Janusz & Mariusz 3 PL  POLSKA (Poland) Troszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
78 Klimek Łukasz 1 - Klimexs PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
79 Marchewka Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
80 Marchewka Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
81 Królikowski Piotr PL  POLSKA (Poland) Dobrzankowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
82 Łukasz Kuta PL  POLSKA (Poland) Tarnów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
83 Mariusz Błaszczyk PL  POLSKA (Poland) Żary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
84 PIETRAS-WŁODARCZYK 1 PL  POLSKA (Poland) TORUŃ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
85 PIETRAS-WŁODARCZYK 2 PL  POLSKA (Poland) TORUŃ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
86 PIETRAS-WŁODARCZYK 3 PL  POLSKA (Poland) TORUŃ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
87 Pośpiech Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
88 Pośpiech Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
89 Pośpiech Paweł 3 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
90 Pośpiech Paweł 4 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
91 Pośpiech Paweł 5 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
92 Pośpiech Paweł 6 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
93 Dróżdż Łukasz PL  POLSKA (Poland) Łabowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
94 Tomala Adam i Ireneusz 1 PL  POLSKA (Poland) Bojszowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
95 Tomala Adam i Ireneusz 2 PL  POLSKA (Poland) Bojszowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
96 Popiół Janusz 1 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
97 Popiół Janusz 2 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
98 Popiół Janusz 3 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
99 Popiół Janusz 4 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
100 Popiół Janusz 5 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
101 Popiół Janusz 6 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
102 Karkocha Zdzisław PL  POLSKA (Poland) Tomaszów Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
103 KORNELIA PL  POLSKA (Poland) KĘTRZYN 1 --- 5 + 2 rezerwowe
104 Ryszard Kulig PL  POLSKA (Poland) Ostrowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
105 Struski Jerzy PL  POLSKA (Poland) Szczytna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
106 Kuciński Dariusz PL  POLSKA (Poland) Kucbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
107 Tempka Mariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
108 Tempka Mariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
109 Józef Cicholski (Maggajwer4) PL  POLSKA (Poland) Targonie 47 1 --- 5 + 2 rezerwowe
110 Sebastian PL  POLSKA (Poland) Bierutów 5 --- 25 + 10 rezerwowe
111 Kulwicki Daniel 1 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
112 Kulwicki Daniel 2 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
113 Kulwicki Daniel 3 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
114 Kulwicki Daniel 4 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
115 Kulwicki Daniel 5 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
116 Kulwicki Daniel 6 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
117 Kulwicki Daniel 7 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
118 Kulwicki Daniel 8 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 4 --- 20 + 8 rezerwowe
119 Kulwicki Daniel 9 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
120 Kulwicki Daniel 10 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
121 Bugała Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
122 Bugała Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
123 Bugała Mariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
124 Bugała Mariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
125 Peter van der Merwe 1 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
126 Peter van der Merwe 2 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
127 Peter van der Merwe 3 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
128 Peter van der Merwe 4 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
129 Peter van der Merwe 5 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
130 Kaczan Patryk 1 PL  POLSKA (Poland) Biała Podlaska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
131 Popławski Mieczysław 1 PL  POLSKA (Poland) Rakowiska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
132 Marcin Dąbkowski PL  POLSKA (Poland) Dręszew 2 --- 10 + 4 rezerwowe
133 Bratosiewicz Sebastian PL  POLSKA (Poland) Lubska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
134 Bracia Borzęccy PL  POLSKA (Poland) Wrocław 1 --- 5 + 2 rezerwowe
135 Hansik 1 PL  POLSKA (Poland) Kościelec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
136 Hansik 2 PL  POLSKA (Poland) Kościelec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
137 Hansik 3 PL  POLSKA (Poland) Kościelec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
138 Ciuliński Mariusz PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
139 Hałat Bogdan 1 PL  POLSKA (Poland) Malec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
140 Hałat Bogdan 2 PL  POLSKA (Poland) Malec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
141 Melon Zdzisław PL  POLSKA (Poland) Żyrardów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
142 Myśliwiec Eugeniusz 1 PL  POLSKA (Poland) Nowy Dwór Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
143 Myśliwiec Eugeniusz 2 PL  POLSKA (Poland) Nowy Dwór Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
144 Wąsewicz Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Skarszewy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
145 Wąsewicz Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Skarszewy --- 1 1
146 Sobczak Tadeusz i Syn 1 PL  POLSKA (Poland) Lubień 1 --- 5 + 2 rezerwowe
147 Sobczak Tadeusz i Syn 2 PL  POLSKA (Poland) Lubień 1 --- 5 + 2 rezerwowe
148 Sobczak Tadeusz i Syn 3 PL  POLSKA (Poland) Lubień 1 --- 5 + 2 rezerwowe
149 Dzwonkowski Arek & Mateusz PL  POLSKA (Poland) Kietlin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
150 Mamiński mariusz PL  POLSKA (Poland) Zabiele-Piliki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
151 Losenko Bogdan UA  UKRAINA (Ukraine) Szkło 1 --- 5 + 2 rezerwowe
152 Krzysztof Bocian PL  POLSKA (Poland) Secemin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
153 Kubicki Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Nidzica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
154 Kubicki Dariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Nidzica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
155 Grzankowski Jarosław 1 PL  POLSKA (Poland) Maków Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
156 Grabowski Bogdan PL  POLSKA (Poland) Brelki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
157 Migiel Team 1 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
158 Migiel Team 2 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
159 Migiel Team 3 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
160 Malinowski Łukasz 1 PL  POLSKA (Poland) Miechów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
161 Malinowski Łukasz 2 PL  POLSKA (Poland) Miechów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
162 Malinowski Łukasz 3 PL  POLSKA (Poland) Miechów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
163 Kijanka Łukasz PL  POLSKA (Poland) Koziegłowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
164 Pielesiak Leszek 1 PL  POLSKA (Poland) Strzelce Opolskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
165 Szewc Damian PL  POLSKA (Poland) Jawor 1 --- 5 + 2 rezerwowe
166 Marciszewscy Ewa i Dariusz PL  POLSKA (Poland) Pińczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
167 KWOLEK J. MAMIŃSKI M. PL  POLSKA (Poland) MALBORK 1 --- 5 + 2 rezerwowe
168 Korzuszko Artur US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
169 VAN WIN LUDWIG BE  BELGIA (Belgium) RED DEVILS 2 --- 10 + 4 rezerwowe
170 Czarnocki Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
171 Czarnocki Andrzej 2 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
172 Pasek Marian 1 PL  POLSKA (Poland) Łobez 1 --- 5 + 2 rezerwowe
173 Piasecki Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) STAW 1 --- 5 + 2 rezerwowe
174 Paruzel Piotr PL  POLSKA (Poland) Blachownia --- 2 2
175 Koryciak Mariusz PL  POLSKA (Poland) Tabor Mały 1 --- 5 + 2 rezerwowe
176 Club 20 Helsingborg SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
177 Peter & Kenet Bjork SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
178 Joakim Wahlund SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
179 Joakim Wahlund SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe




 


Web development