Lista uczestników - WG Koziegłówki 2019


Zapraszamy do zapisu na WG KOZIEGŁÓWKI 2019.

Rezerwacja udziału - decyduje kolejność wpłat ( 50% opłaty ).


 


Posortuj: wg kolejności zapisu | alfabetycznie



Lp Imię Nazwisko / Nazwa zespołu Kraj Miejscowość Ilość drużyn Gołębi Suma gołębi
1 SIKORSKI PATRYK US  USA (United States) CHICAGO-PLONSK --- 5 5
2 DAKOS PL  POLSKA (Poland) LEGNICA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
3 Długosz Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Mezowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
4 Grabka Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
5 Gmerek Piotr PL  POLSKA (Poland) Wieluń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
6 Oksyka Michał PL  POLSKA (Poland) Bierdzany 1 --- 5 + 2 rezerwowe
7 Dąbkowski Marcin 1 PL  POLSKA (Poland) Dręszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
8 Łagozin Zdzisław PL  POLSKA (Poland) Paduchy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
9 Lusa Wiesław PL  POLSKA (Poland) Gostynin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
10 Łukasz Lewinski PL  POLSKA (Poland) Duisburg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
11 Szczęsny Rafał 1 PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
12 Szczęsny Rafał 2 PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
13 Czapliński Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Rypin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
14 Duda Mariusz PL  POLSKA (Poland) Koziegłówki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
15 Krystian Kahler PL  POLSKA (Poland) Katowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
16 Paw Mariusz PL  POLSKA (Poland) Biskupiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
17 Michalski Sebastian 1 PL  POLSKA (Poland) Narama 1 --- 5 + 2 rezerwowe
18 Rybicki Przemysław 1 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
19 Rybicki Przemysław 2 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
20 Bieniek Dariusz 1 SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
21 Bieniek Dariusz 2 SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
22 Bieniek Dariusz 3 SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
23 Walas & Opara Team 1 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
24 Szymański Grzegorz 1 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
25 Szymański Grzegorz 2 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
26 Szymański Grzegorz 3 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
27 Leśniak Norbert 1 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
28 Rodak Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Szczecin --- ---
29 Rodak Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Szczecin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
30 Pasymowski Eugeniusz PL  POLSKA (Poland) wieczfnia koscielna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
31 Mieczyński Mariusz PL  POLSKA (Poland) Łęczyca 1 --- 5 + 2 rezerwowe
32 Suchcicki Team Janusz & Mariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Troszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
33 Suchcicki Team Janusz & Mariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Troszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
34 Suchcicki Team Janusz & Mariusz 3 PL  POLSKA (Poland) Troszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
35 Marchewka Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
36 Marchewka Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
37 Królikowski Piotr PL  POLSKA (Poland) Dobrzankowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
38 Łukasz Kuta PL  POLSKA (Poland) Tarnów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
39 Mariusz Błaszczyk PL  POLSKA (Poland) Żary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
40 PIETRAS-WŁODARCZYK 1 PL  POLSKA (Poland) TORUŃ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
41 Pośpiech Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
42 Dróżdż Łukasz PL  POLSKA (Poland) Łabowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
43 Tomala Adam i Ireneusz 1 PL  POLSKA (Poland) Bojszowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
44 Tomala Adam i Ireneusz 2 PL  POLSKA (Poland) Bojszowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
45 Popiół Janusz 1 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
46 Popiół Janusz 2 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
47 Popiół Janusz 3 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
48 Popiół Janusz 5 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
49 Popiół Janusz 6 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
50 Karkocha Zdzisław PL  POLSKA (Poland) Tomaszów Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
51 KORNELIA PL  POLSKA (Poland) KĘTRZYN 1 --- 5 + 2 rezerwowe
52 Ryszard Kulig PL  POLSKA (Poland) Ostrowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
53 Tempka Mariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
54 Tempka Mariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
55 Józef Cicholski (Maggajwer4) PL  POLSKA (Poland) Targonie 47 1 --- 5 + 2 rezerwowe
56 Kulwicki Daniel 1 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
57 Kulwicki Daniel 2 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
58 Kulwicki Daniel 3 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
59 Kulwicki Daniel 4 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
60 Kulwicki Daniel 5 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
61 Kulwicki Daniel 6 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
62 Kulwicki Daniel 7 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
63 Kulwicki Daniel 8 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 4 --- 20 + 8 rezerwowe
64 Kulwicki Daniel 9 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
65 Kulwicki Daniel 10 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
66 Bugała Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
67 Bugała Mariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
68 Peter van der Merwe 1 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
69 Peter van der Merwe 2 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
70 Peter van der Merwe 3 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
71 Peter van der Merwe 4 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
72 Peter van der Merwe 5 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
73 Kaczan Patryk 1 PL  POLSKA (Poland) Biała Podlaska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
74 Dąbkowski Marcin 2 PL  POLSKA (Poland) Dręszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
75 Bratosiewicz Sebastian PL  POLSKA (Poland) Lubska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
76 Bracia Borzęccy PL  POLSKA (Poland) Wrocław 1 --- 5 + 2 rezerwowe
77 Hansik 1 PL  POLSKA (Poland) Kościelec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
78 Hansik 2 PL  POLSKA (Poland) Kościelec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
79 Hansik 3 PL  POLSKA (Poland) Kościelec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
80 Ciulińscy-Daniel 1 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
81 Melon Zdzisław PL  POLSKA (Poland) Żyrardów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
82 Myśliwiec Eugeniusz 1 PL  POLSKA (Poland) Nowy Dwór Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
83 Myśliwiec Eugeniusz 2 PL  POLSKA (Poland) Nowy Dwór Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
84 Wąsewicz Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Skarszewy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
85 Wąsewicz Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Skarszewy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
86 Sobczak Tadeusz i Syn 1 PL  POLSKA (Poland) Lubień 1 --- 5 + 2 rezerwowe
87 Dzwonkowski Arek & Mateusz PL  POLSKA (Poland) Kietlin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
88 Mamiński & Kwolek 1 PL  POLSKA (Poland) Malbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
89 Losenko Bogdan 1 UA  UKRAINA (Ukraine) Szkło 1 --- 5 + 2 rezerwowe
90 Krzysztof Bocian PL  POLSKA (Poland) Secemin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
91 Kubicki Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Nidzica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
92 Kubicki Dariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Nidzica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
93 Grzankowski Jarosław 1 PL  POLSKA (Poland) Maków Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
94 Grabowski Bogdan 1 PL  POLSKA (Poland) Brelki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
95 Migiel Team 1 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
96 Migiel Team 2 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
97 Migiel Team 3 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
98 Malinowski Łukasz 1 PL  POLSKA (Poland) Miechów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
99 Malinowski Łukasz 2 PL  POLSKA (Poland) Miechów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
100 Malinowski Łukasz 3 PL  POLSKA (Poland) Miechów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
101 Pielesiak Leszek 1 PL  POLSKA (Poland) Strzelce Opolskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
102 Szewc Damian PL  POLSKA (Poland) Jawor 1 --- 5 + 2 rezerwowe
103 Marciszewscy Ewa i Dariusz PL  POLSKA (Poland) Pińczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
104 Mamiński & Kwolek 2 PL  POLSKA (Poland) Malbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
105 Korzuszko Artur US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
106 VAN WIN LUDWIG1 BE  BELGIA (Belgium) RED DEVILS 2 --- 10 + 4 rezerwowe
107 Czarnocki Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
108 Pasek Marian 1 PL  POLSKA (Poland) Łobez 1 --- 5 + 2 rezerwowe
109 Piasecki Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) STAW 1 --- 5 + 2 rezerwowe
110 Paruzel Piotr PL  POLSKA (Poland) Blachownia --- 2 2
111 Koryciak Mariusz PL  POLSKA (Poland) Tabor Mały 1 --- 5 + 2 rezerwowe
112 Club 20 Helsingborg SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
113 Peter & Kenet Bjork SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
114 Joakim Wahlund SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
115 Ali Yvonne &Sava Helsinborg SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
116 Żochowski Marcin PL  POLSKA (Poland) Średnica Jakubowięta 1 --- 5 + 2 rezerwowe
117 Wołyniec Roman & Kamil PL  POLSKA (Poland) Ostrołęka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
118 Barbiński Marcin PL  POLSKA (Poland) Wieruszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
119 Lebiedziejewski Ryszard 1 PL  POLSKA (Poland) Prószków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
120 Lebiedziejewski Ryszard 2 PL  POLSKA (Poland) Prószków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
121 Lebiedziejewski Ryszard 3 PL  POLSKA (Poland) Prószków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
122 Kosieradzki Dariusz PL  POLSKA (Poland) Stary Dzierzgoń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
123 Bejm Marek 1 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
124 Bejm Marek 2 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
125 Bejm Marek 3 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
126 Gmerek Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Wieluń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
127 Armaty PL  POLSKA (Poland) Stoczek-Łukowski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
128 Body Janusz-Skupień Stanisław PL  POLSKA (Poland) Zakopane 1 --- 5 + 2 rezerwowe
129 SG Gockel - Blome DE  NIEMCY (Germany) Paterborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
130 Weber Dirk DE  NIEMCY (Germany) Paderborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
131 Łada S. - Koch P. - Koch D. DE  NIEMCY (Germany) Paderborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
132 Łada S. - Milder Hubert DE  NIEMCY (Germany) Paderborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
133 Łada Sławomir DE  NIEMCY (Germany) Paderborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
134 Perdoch Rafał PL  POLSKA (Poland) Gubin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
135 Rumiński Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
136 Rumiński Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
137 REPREZENTACJA SIEDLEC PL  POLSKA (Poland) SIEDLCE 1 --- 5 + 2 rezerwowe
138 Rypin Team PL  POLSKA (Poland) RYPIN 1 --- 5 + 2 rezerwowe
139 MAZOWSZE TEAM PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
140 Ośko Hubert 1 PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
141 Kazimierz Ceremuga 1 PL  POLSKA (Poland) Skawica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
142 Szymański Zbigniew GB  ANGLIA (England) Anglia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
143 Śmieszkowicz Arkadiusz 1 PL  POLSKA (Poland) Wiewiórów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
144 Śmieszkowicz Arkadiusz 2 PL  POLSKA (Poland) Wiewiórów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
145 Przybysz Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Jadwisin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
146 Przybysz Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Jadwisin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
147 Przybysz Zbigniew 3 PL  POLSKA (Poland) Jadwisin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
148 Razik Marek PL  POLSKA (Poland) Nowogard 1 --- 5 + 2 rezerwowe
149 Sławomir Siutkowski ( Muszkieterzy ) PL  POLSKA (Poland) Zakrzewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
150 Wiśniewski Fabian PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
151 Knajp Zbyszek PL  POLSKA (Poland) Szczecin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
152 Pułka Dominik GB  ANGLIA (England) Anglia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
153 Rak Marcin PL  POLSKA (Poland) Jasło 1 --- 5 + 2 rezerwowe
154 Kądziela Jan 1 PL  POLSKA (Poland) Warszawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
155 Kądziela Jan 2 PL  POLSKA (Poland) Warszawa 2 --- 10 + 4 rezerwowe
156 Pabich Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Piotrków Trybunalski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
157 Pabich Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Piotrków Trybunalski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
158 Marcisz Szymek PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
159 Dąbkowski Marcin 3 PL  POLSKA (Poland) Dręszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
160 Oziemski Karol PL  POLSKA (Poland) Biała Rawska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
161 Skrobas Beata PL  POLSKA (Poland) Łuków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
162 Tyl Rafał 1 PL  POLSKA (Poland) Pleszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
163 Tyl Rafał 2 PL  POLSKA (Poland) Pleszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
164 Tomala Adam i Ireneusz 3 PL  POLSKA (Poland) Bojszowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
165 Mamiński & Kwolek 3 PL  POLSKA (Poland) Malbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
166 Socha Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
167 Jałowiecki Stanisław 1 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
168 Jałowiecki Stanisław 2 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
169 Zabłotny Janusz 1 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
170 Zabłotny Janusz 2 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
171 Zabłotny Janusz 3 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
172 Węgrzyn P.R.J. 1 PL  POLSKA (Poland) Nysa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
173 Węgrzyn P.R.J. 2 PL  POLSKA (Poland) Nysa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
174 Marcin Witczak 1 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
175 Marcin Witczak 2 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
176 Marcin Witczak 3 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
177 Marcin Witczak 4 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
178 Machelski Witold PL  POLSKA (Poland) Sosnowiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
179 Tempka Elwira PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
180 Święcicki Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
181 Święcicki Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
182 Święcicki Paweł 3 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
183 Święcicki Paweł 4 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
184 Święcicki Paweł 5 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
185 Święcicki Paweł 6 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
186 Klimek Mirek 1 PL  POLSKA (Poland) Oława 1 --- 5 + 2 rezerwowe
187 Klimek Mirek 2 PL  POLSKA (Poland) Oława 1 --- 5 + 2 rezerwowe
188 Kazimierz Ceremuga 2 PL  POLSKA (Poland) Skawica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
189 Kutkowski Leszek 1 PL  POLSKA (Poland) Piła 1 --- 5 + 2 rezerwowe
190 Baranowski Paweł i Robert 1 PL  POLSKA (Poland) Łochów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
191 Baranowski Paweł i Robert 2 PL  POLSKA (Poland) Łochów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
192 Kałuża Stanisław 1 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
193 Kałuża Stanisław 2 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
194 Kałuża Stanisław 3 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
195 Kałuża Stanisław 4 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
196 TopLofts.eu 1 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
197 Nowakowski Sławomir PL  POLSKA (Poland) Tomaszów Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
198 Michalczyk Michał PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
199 Kaczmarczyk Sławek 1 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
200 Kaczmarczyk Sławek 2 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
201 Rurarz Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
202 Rurarz Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
203 Rurarz Zbigniew 3 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
204 Kwiatek Sylwek PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
205 TEAMS JOPEK PL  POLSKA (Poland) Bydgoszcz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
206 JOPEK TOMASZ PL  POLSKA (Poland) Bydgoszcz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
207 Krzyziński Bogdan 1 PL  POLSKA (Poland) Wyględy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
208 Kacperski Cezary 1 PL  POLSKA (Poland) Głowno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
209 Kacperski Krzysztof PL  POLSKA (Poland) Głowno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
210 Wieslaw Mizinski SE  SZWECJA (Sweden) Bilesholm 1 --- 5 + 2 rezerwowe
211 Małolepszy Radosław 1 PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
212 Sadło Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Łuków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
213 Grzelak Dorota i Zdzisław 1 PL  POLSKA (Poland) Sulmierzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
214 Grzelak Dorota i Zdzisław 2 PL  POLSKA (Poland) Sulmierzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
215 Błyskawica Kostrzewski Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Świebodzin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
216 Murawski Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Mrągowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
217 Teodorczyk Łukasz PL  POLSKA (Poland) Boryszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
218 Pedrycz & Chrzęszczyk PL  POLSKA (Poland) Jęgrzna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
219 Nowak Mirosław 1 PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
220 Staroń Kazimierz 1 PL  POLSKA (Poland) Mierzwin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
221 Serafin Gabriel 1 US  USA (United States) USA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
222 Mińkowski Bogdan PL  POLSKA (Poland) Izabelin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
223 Kozak Przemysław 2 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
224 Ślęzak Grzegorz 1 PL  POLSKA (Poland) Wieluń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
225 Seroka Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
226 Seroka Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
227 Seroka Krzysztof 3 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
228 Seroka Krzysztof 4 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
229 Seroka Krzysztof 5 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
230 Seroka Łukasz 1 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
231 Seroka Łukasz 2 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
232 Seroka Łukasz 3 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
233 Seroka Jakub1 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
234 Seroka Jakub2 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
235 Lizak Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Chorzenice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
236 Lizak Andrzej 2 PL  POLSKA (Poland) Chorzenice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
237 Komorowski Paweł PL  POLSKA (Poland) Chorzenice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
238 Małolepszy Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
239 Małolepsza Anita PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
240 Dzwonkowski Marek PL  POLSKA (Poland) Kietlin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
241 Michalski Seweryn PL  POLSKA (Poland) Choceń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
242 Gostyński Robert PL  POLSKA (Poland) Sławno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
243 Leszek Rymuza PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
244 Bartek Królikowski PL  POLSKA (Poland) Bożepole Wielkie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
245 Dudek Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Brzesko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
246 Dudek Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Brzesko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
247 Zając Dariusz PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
248 Orłowski & Puzio 1 PL  POLSKA (Poland) Koszalin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
249 Orłowski & Puzio 2 PL  POLSKA (Poland) Koszalin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
250 Podgórski-Frankiewicz PL  POLSKA (Poland) Milicz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
251 Kania Alfred PL  POLSKA (Poland) Stargard 1 --- 5 + 2 rezerwowe
252 Chłopek Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
253 Chłopek Andrzej 2 PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
254 Chłopek Andrzej 3 PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
255 M.F.T.W.M. PL  POLSKA (Poland) Jabłonka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
256 Jaworski Arek PL  POLSKA (Poland) Dłużyna Górna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
257 Kowalczyk Zbigniew PL  POLSKA (Poland) Milicz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
258 Lewandowski Jarosław 1 PL  POLSKA (Poland) Okalewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
259 Lewandowski Jarosław 3 PL  POLSKA (Poland) Okalewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
260 Łutczyk Dominik PL  POLSKA (Poland) Jęgrzna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
261 Świtas Rafał PL  POLSKA (Poland) Wolanów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
262 Wójcik Karol PL  POLSKA (Poland) Jastrząb 1 --- 5 + 2 rezerwowe
263 Fusowski Adam "FUSEK" PL  POLSKA (Poland) Gniewino 1 --- 5 + 2 rezerwowe
264 Małgorzata Jaguar 1 PL  POLSKA (Poland) Chroberz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
265 Małgorzata Jaguar 2 PL  POLSKA (Poland) Chroberz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
266 Małgorzata Jaguar 3 PL  POLSKA (Poland) Chroberz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
267 Kobiela Rafał 1 PL  POLSKA (Poland) Kartuzy-Żukowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
268 Kobiela Rafał 2 PL  POLSKA (Poland) Kartuzy-Żukowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
269 Bronka Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Kołczygłowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
270 Zygmunt 1 PL  POLSKA (Poland) Szczecinek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
271 Pietrzyk Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Stanisławów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
272 Pietrzyk Dariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Stanisławów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
273 Grzegorz Buchta PL  POLSKA (Poland) Bażanowice --- 3 3
274 Werciacho PL  POLSKA (Poland) Zambrów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
275 Tyczyński& Płocharczyk team 1 PL  POLSKA (Poland) Knycko Małe 1 --- 5 + 2 rezerwowe
276 Tyczyński& Płocharczyk team 2 PL  POLSKA (Poland) Knycko Małe 1 --- 5 + 2 rezerwowe
277 GVC Team 1 PL  POLSKA (Poland) Budczyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
278 GVC Team 2 PL  POLSKA (Poland) Budczyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
279 Suffner Denis 1 PL  POLSKA (Poland) ODROWĄŻ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
280 Glandys Mieczysław PL  POLSKA (Poland) Chełmek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
281 Przybyłek Joanna & Charewicz Marek 1 PL  POLSKA (Poland) Wesołowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
282 Przybyłek Joanna & Charewicz Marek 2 PL  POLSKA (Poland) Wesołowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
283 Urszula Kuźnik PL  POLSKA (Poland) Swidwin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
284 Ullrich + Sohn + Enkel 1 DE  NIEMCY (Germany) Nauen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
285 Ullrich + Sohn + Enkel 2 DE  NIEMCY (Germany) Nauen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
286 Ullrich + Sohn + Enkel 3 DE  NIEMCY (Germany) Nauen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
287 Ullrich + Sohn + Enkel 4 DE  NIEMCY (Germany) Nauen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
288 Mućka Józef & Łukasz 1 PL  POLSKA (Poland) Stanin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
289 Górniak Andrzej PL  POLSKA (Poland) Chwałowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
290 Rojek Ryszard 1 PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
291 Rojek Ryszard 2 PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
292 Kotleszka Artur&Bakayk Taras IT  WŁOCHY (Italy) Włochy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
293 Kotleszka Artur&Bakayk Taras IT  WŁOCHY (Italy) Włochy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
294 Paszek & Mruk GB  ANGLIA (England) Cannock 1 --- 5 + 2 rezerwowe
295 Brzęk TadeuszTeam PL  POLSKA (Poland) Przczyna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
296 Baran Marcin 1 PL  POLSKA (Poland) Pławno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
297 Baran Marcin 2 PL  POLSKA (Poland) Pławno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
298 Waldemar Bezpałko PL  POLSKA (Poland) Wołczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
299 Paszek Karol PL  POLSKA (Poland) Ustroń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
300 Kuropatwa Romuald PL  POLSKA (Poland) Lipno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
301 Rorat Tomasz PL  POLSKA (Poland) Soborzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
302 Piątkowski Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Nasielsk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
303 Kałęka Tadeusz PL  POLSKA (Poland) Łaziska Górne 1 --- 5 + 2 rezerwowe
304 M+M Team Szczekociny PL  POLSKA (Poland) Szczekociny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
305 Piątkowski Wojciech PL  POLSKA (Poland) Legionowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
306 Sławomir Kołodziejczak PL  POLSKA (Poland) Węgliniec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
307 Chyła Wiesław 1 PL  POLSKA (Poland) PIŁA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
308 Pawlak Jacek PL  POLSKA (Poland) Garzyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
309 Rocky- Wielkopolska PL  POLSKA (Poland) Wielkopolska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
310 Dawid 1 PL  POLSKA (Poland) Konin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
311 Dawid 2 PL  POLSKA (Poland) Konin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
312 Dawid 3 PL  POLSKA (Poland) Konin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
313 Szewc Damian 2 PL  POLSKA (Poland) Jawor 1 --- 5 + 2 rezerwowe
314 Szewc Damian 3 PL  POLSKA (Poland) Jawor 1 --- 5 + 2 rezerwowe
315 Szczepaniak Mirosław PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
316 Rajsz Wiesław 1 PL  POLSKA (Poland) Kietrz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
317 Józef Walkosz 1 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
318 Józef Walkosz 2 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
319 Józef Walkosz 3 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
320 Józef Walkosz 4 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
321 Józef Walkosz 5 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
322 Józef Walkosz 5 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
323 Józef Walkosz 6 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
324 Józef Walkosz 7 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
325 Józef Walkosz 8 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
326 Józef Walkosz 9 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
327 Józef Walkosz 10 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
328 Józef Walkosz 11 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
329 Józef Walkosz 12 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
330 Józef Walkosz 13 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
331 Józef Walkosz 14 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
332 Słomka Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Błonie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
333 Mirek & Marek Team 1 PL  POLSKA (Poland) wloszczowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
334 Stępień Bogdan 1 PL  POLSKA (Poland) Stanisławów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
335 Bartkowski Radek PL  POLSKA (Poland) Nidzica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
336 Jakubowska Anna PL  POLSKA (Poland) Błonie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
337 Kamikadze -Śrem PL  POLSKA (Poland) Śrem 1 --- 5 + 2 rezerwowe
338 Wasilewski Adam PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
339 Szymański Grzegorz 4 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
340 Słomka Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Błonie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
341 Uciński Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Rusiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
342 Uciński Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Rusiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
343 Uciński Paweł 3 PL  POLSKA (Poland) Rusiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
344 Team Edyta i Ben 1 PL  POLSKA (Poland) Sulmierzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
345 Hałat Bogdan 3 PL  POLSKA (Poland) Malec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
346 Lewandowski Tomasz & Piotr PL  POLSKA (Poland) Ostrzeszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
347 Rzepka Marek & Marcin 1 PL  POLSKA (Poland) Wola Rzędzińska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
348 Rzepka Marek & Marcin 2 PL  POLSKA (Poland) Wola Rzędzińska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
349 Rzepka Marek & Marcin 3 PL  POLSKA (Poland) Wola Rzędzińska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
350 Rzepka Marek & Marcin 4 PL  POLSKA (Poland) Wola Rzędzińska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
351 Ziobroniewicz Wojciech PL  POLSKA (Poland) Grajewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
352 Zieliński Sylwester BE  BELGIA (Belgium) Perk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
353 Remiszewski Heniek PL  POLSKA (Poland) Paszowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
354 Falkowski Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Rozwozin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
355 Szkolny Tomasz GB  ANGLIA (England) Londyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
356 Lebek Robert i Kuba PL  POLSKA (Poland) Kalety 1 --- 5 + 2 rezerwowe
357 Lebek Robert i Kuba 1 PL  POLSKA (Poland) Kalety 1 --- 5 + 2 rezerwowe
358 Mrowiec Jerzy i Małgorzata 1 PL  POLSKA (Poland) Biskupów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
359 Mrowiec Jerzy i Małgorzata 2 PL  POLSKA (Poland) Biskupów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
360 Patryk -Maksiu PL  POLSKA (Poland) Piaseczno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
361 Stanisław Wojciech Dariusz Roda PL  POLSKA (Poland) Jawory 1 --- 5 + 2 rezerwowe
362 Wodzisławski Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Soborzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
363 Wodzisławski Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Soborzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
364 Mielczarek W & P PL  POLSKA (Poland) Kłobuck 1 --- 5 + 2 rezerwowe
365 Kłyś Andrzej PL  POLSKA (Poland) Mogilany 1 --- 5 + 2 rezerwowe
366 Szczegielniak Krystian PL  POLSKA (Poland) Żarnów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
367 Wdowiarski Maciej PL  POLSKA (Poland) Ożarów Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
368 Majewski Mikołaj PL  POLSKA (Poland) Wierzbica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
369 Kowalski Czesław PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
370 Kowalski Czesław PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
371 Cichos Krystian PL  POLSKA (Poland) Gaszowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
372 Krępeć Andrzej i Adrian PL  POLSKA (Poland) Bądkowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
373 Lada Daniel PL  POLSKA (Poland) Czarna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
374 Chluba & Jarzombek & Bartodziej PL  POLSKA (Poland) Strzelce Opolskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
375 Custers Rik 1 BE  BELGIA (Belgium) Meeuwen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
376 Górka Marian 1 PL  POLSKA (Poland) Trzemeśnia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
377 Górka Marian 2 PL  POLSKA (Poland) Trzemeśnia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
378 Górka Marian 3 PL  POLSKA (Poland) Trzemeśnia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
379 Stachowicz Piotr PL  POLSKA (Poland) Rzeszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
380 Hodowla Stanlej PL  POLSKA (Poland) Solec Zdrój 1 --- 5 + 2 rezerwowe
381 Adamski Wojciech PL  POLSKA (Poland) Piątek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
382 Pranagal Edward PL  POLSKA (Poland) Świdnik 1 --- 5 + 2 rezerwowe
383 Borowski Dariusz PL  POLSKA (Poland) Piaseczno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
384 Andrzejewski Zygmunt 1 PL  POLSKA (Poland) 82-550 Prabuty 1 --- 5 + 2 rezerwowe
385 Zabrodzki Darek PL  POLSKA (Poland) Sulejówek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
386 Żywiec Konrad PL  POLSKA (Poland) Klikuszowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
387 Mitręga Wioletta i Zbigniew PL  POLSKA (Poland) Pińczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
388 Rusinek Olgierd PL  POLSKA (Poland) Pleszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
389 Giancarlo Alpini & Bakayk Taras IT  WŁOCHY (Italy) Włochy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
390 Lusa Iwona PL  POLSKA (Poland) Gostynin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
391 Lusa Team PL  POLSKA (Poland) Gostynin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
392 Wręczycki Wojciech PL  POLSKA (Poland) Przystajń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
393 Maryian PL  POLSKA (Poland) Warszawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
394 Łechtański Andrzej PL  POLSKA (Poland) Ksawerów --- 2 2
395 Dębkowski Grzegorz 1 PL  POLSKA (Poland) Kiełczew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
396 Paluch Marcin 1 PL  POLSKA (Poland) Wilkowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
397 Paluch Bożena PL  POLSKA (Poland) Wilkowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
398 Smółka Jacek PL  POLSKA (Poland) Chełmek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
399 Kubot Olek PL  POLSKA (Poland) Łęka Opatowska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
400 M-Bar PL  POLSKA (Poland) Kowala --- 2 2
401 Kulesza Daniel PL  POLSKA (Poland) Jabłoń Kościelna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
402 Bobek Stanisław 1 PL  POLSKA (Poland) Czarny Dunajec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
403 Bobek Stanisław 2 PL  POLSKA (Poland) Czarny Dunajec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
404 Bobek Stanisław 3 PL  POLSKA (Poland) Czarny Dunajec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
405 Wichert Agnieszka & Piotr 1 GB  ANGLIA (England) Irlandia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
406 Wichert Agnieszka & Piotr 2 GB  ANGLIA (England) Irlandia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
407 Szczerba MIrek PL  POLSKA (Poland) Szczekociny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
408 Team M&J Jerzy DE  NIEMCY (Germany) RATHEIM 1 --- 5 + 2 rezerwowe
409 Podpora & Broniszewski PL  POLSKA (Poland) Piotrków Trybunalski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
410 Krzywda Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Godziesze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
411 Krzywda Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Godziesze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
412 Krakowiak Robert PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
413 Szczesek Dariusz PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
414 Krakowiak Andrzej PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
415 Miczek Waldemar PL  POLSKA (Poland) Choceń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
416 Jopek Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Bydgoszcz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
417 Ciacia Bogdan PL  POLSKA (Poland) Pińczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
418 Weinkopf Peter DE  NIEMCY (Germany) 45699 Herten 1 --- 5 + 2 rezerwowe
419 Granica Radoslaw PL  POLSKA (Poland) Brodnica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
420 Czapliński Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Rypin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
421 Czapliński Tomasz 3 PL  POLSKA (Poland) Rypin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
422 Zgud Robert 1 PL  POLSKA (Poland) Głogów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
423 Zgud Robert 2 PL  POLSKA (Poland) Głogów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
424 Zgud Robert 3 PL  POLSKA (Poland) Głogów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
425 Zgud Robert 4 PL  POLSKA (Poland) Głogów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
426 Kulwicki & Czapliński 1 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
427 Kulwicki & Czapliński 2 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
428 Kulwicki & Czapliński 3 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
429 Kulwicki & Czapliński 4 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
430 Kulwicki & Czapliński 5 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
431 Kulwicki & Czapliński 6 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
432 Kulwicki & Czapliński 7 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
433 Kulwicki & Czapliński 8 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
434 Kulwicki & Czapliński 9 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
435 Kulwicki & Czapliński 10 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
436 Noni Radulescu RO  RUMUNIA (Romania) Bucuresti --- 5 5
437 Ośko Hubert 2 PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
438 Ośko Hubert 3 PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
439 Blachnio S&P PL  POLSKA (Poland) Gardeja 1 --- 5 + 2 rezerwowe
440 Szarlej Tomasz PL  POLSKA (Poland) Skawica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
441 Przemysłański Gracjan PL  POLSKA (Poland) jasień 1 --- 5 + 2 rezerwowe
442 Clicque Gino 1 BE  BELGIA (Belgium) Wevelgem 1 --- 5 + 2 rezerwowe
443 Clicque Gino 2 BE  BELGIA (Belgium) Wevelgem 1 --- 5 + 2 rezerwowe
444 Penne Bert 1 BE  BELGIA (Belgium) Nederhasselt 1 --- 5 + 2 rezerwowe
445 Sulczyński Mirosław 1 PL  POLSKA (Poland) Kościan 1 --- 5 + 2 rezerwowe
446 Sulczuński Mirosław 2 PL  POLSKA (Poland) Kościan 1 --- 5 + 2 rezerwowe
447 Harrie van Boxmeer NL  HOLANDIA (Netherlands) Sint Oedenrode 1 --- 5 + 2 rezerwowe
448 Lucjan Krawieczek PL  POLSKA (Poland) 44-213 Książenice --- 3 3
449 Klimczak Jerzy 1 PL  POLSKA (Poland) Tuliszków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
450 Klimczak Jerzy 2 PL  POLSKA (Poland) Tuliszków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
451 Drapa Andreas DE  NIEMCY (Germany) Konigsbach-Stein 1 --- 5 + 2 rezerwowe
452 TopLofts.eu 2 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
453 Józef Walkosz 15 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
454 Sprycha Łukasz 1 PL  POLSKA (Poland) Gołaszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
455 Sprycha Łukasz 2 PL  POLSKA (Poland) Gołaszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
456 Sprycha Łukasz 3 PL  POLSKA (Poland) Gołaszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
457 Sprycha Łukasz 4 PL  POLSKA (Poland) Gołaszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
458 Franciszek Karolina Haręża PL  POLSKA (Poland) Radziechowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
459 Piecuch Dariusz PL  POLSKA (Poland) Radziechowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
460 Kaczmarczyk Sławek 3 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
461 Olczyk Zdzisław 1 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
462 Olczyk Zdzisław 2 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
463 Mazur Krzysztof 1 DE  NIEMCY (Germany) Espelkamp 1 --- 5 + 2 rezerwowe
464 Mazur Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Espelkamp 1 --- 5 + 2 rezerwowe
465 Mazur Krzysztof 3 PL  POLSKA (Poland) Espelkamp 1 --- 5 + 2 rezerwowe
466 Mazur Krzysztof 4 PL  POLSKA (Poland) Espelkamp 1 --- 5 + 2 rezerwowe
467 Mazur Krzysztof 5 PL  POLSKA (Poland) Espelkamp 1 --- 5 + 2 rezerwowe
468 Baranowski Paweł i Robert 3 PL  POLSKA (Poland) Łochów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
469 Baranowski Paweł i Robert 4 PL  POLSKA (Poland) Łochów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
470 Dziurzyński Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Żary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
471 Walkosz Józef 15 PL  POLSKA (Poland) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
472 Ciulińscy-Daniel 2 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
473 Ciulińscy-Daniel 3 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
474 Ciulińscy-Daniel 4 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
475 Ciulińscy-Daniel 5 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
476 Ciulińscy-Daniel 6 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
477 Ciulińscy-Daniel 7 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
478 Ciulińscy-Daniel 8 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
479 Ciulińscy-Daniel 9 PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
480 Ciulińscy-Daniel 10 PL  POLSKA (Poland) sier 1 --- 5 + 2 rezerwowe
481 Karol Barszcz PL  POLSKA (Poland) Lubartów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
482 Psohlavec CZ  CZECHY (Czech Republic) Meclov 1 --- 5 + 2 rezerwowe
483 Maja 0193 PL  POLSKA (Poland) Koszalin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
484 Lidia 0193 PL  POLSKA (Poland) Koszalin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
485 Kasia & Andżelika & Jaś Bieniek SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
486 Skibinski Henryk nazwa dr henski PL  POLSKA (Poland) Katowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
487 Pietrzak Marian PL  POLSKA (Poland) Roztoka 43 1 --- 5 + 2 rezerwowe
488 Mateusz PL  POLSKA (Poland) SŁOPNICE 1 --- 5 + 2 rezerwowe
489 Janicki Kazimierz 1 PL  POLSKA (Poland) Piła 1 --- 5 + 2 rezerwowe
490 Janicki Kazimierz 2 PL  POLSKA (Poland) Piła 1 --- 5 + 2 rezerwowe
491 Janicki Kazimierz 3 PL  POLSKA (Poland) Piła 1 --- 5 + 2 rezerwowe
492 Janicki Kazimierz 4 PL  POLSKA (Poland) Piła 1 --- 5 + 2 rezerwowe
493 Mizera Mietek PL  POLSKA (Poland) Panki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
494 Mrowiec & Hankus PL  POLSKA (Poland) Jeleśnia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
495 Pitry Kazimierz PL  POLSKA (Poland) Żywiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
496 Dolęba Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Koszalin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
497 Rorat Łukasz & Górnik Rafał PL  POLSKA (Poland) Silniczka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
498 Śillo Igor SK  SŁOWACJA (Slovakia) Nitra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
499 Robert Sembratowicz PL  POLSKA (Poland) Lewice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
500 Chramiec PL  POLSKA (Poland) Białka Tatrzanska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
501 Bartosz Lubocki PL  POLSKA (Poland) Kończewice 38a --- 2 2
502 Rimmelzwaan & Leeuwen 1 NL  HOLANDIA (Netherlands) Alphen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
503 Toppers Team NL  HOLANDIA (Netherlands) Vorden 1 --- 5 + 2 rezerwowe
504 Van De Walle Marc & Franky BE  BELGIA (Belgium) Zwalm 1 --- 5 + 2 rezerwowe
505 Kozłowski&Orłowski Team Adler PL  POLSKA (Poland) Lubań Śląski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
506 Boshich DE  NIEMCY (Germany) Frankfurt 1 --- 5 + 2 rezerwowe
507 Szuniewicz Leon BE  BELGIA (Belgium) Bruksela 1 --- 5 + 2 rezerwowe
508 ADLER TEAM KOZLOWSKI & ORLOWSKI PL  POLSKA (Poland) Biedrzychowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
509 Katarzyna i Marcin Kuczyńscy PL  POLSKA (Poland) Ostrów Mazowiecka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
510 Emeralds & Diamonds Dynasty PL  POLSKA (Poland) Emeralds & Diamonds Dynasty 1 --- 5 + 2 rezerwowe
511 Noovi5 PL  POLSKA (Poland) Ostrów wielkopolski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
512 Gołębie z GPS PL  POLSKA (Poland) Grzebienisko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
513 Monika M1 PL  POLSKA (Poland) Warszawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
514 Beatka&Zosia Team PL  POLSKA (Poland) Gryfice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
515 Lewandowski Kazimierz 1 PL  POLSKA (Poland) Duninówko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
516 Rimmelzwaan & Leeuwen 2 NL  HOLANDIA (Netherlands) Reeuwijk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
517 Rimmelzwaan & Leeuwen 3 NL  HOLANDIA (Netherlands) Reeuwijk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
518 Broeck Rene & Weronik 1 BE  BELGIA (Belgium) Tremelo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
519 Broeck Rene & Weronik 2 BE  BELGIA (Belgium) Tremelo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
520 Beverdam Racing Team 1 NL  HOLANDIA (Netherlands) Enter 1 --- 5 + 2 rezerwowe
521 Beverdam Racing Team 2 NL  HOLANDIA (Netherlands) Enter 1 --- 5 + 2 rezerwowe
522 Beverdam Racing Team 3 NL  HOLANDIA (Netherlands) Enter 1 --- 5 + 2 rezerwowe
523 Beverdam Racing Team 4 NL  HOLANDIA (Netherlands) Enter 1 --- 5 + 2 rezerwowe
524 Beverdam Racing Team 5 NL  HOLANDIA (Netherlands) Enter 1 --- 5 + 2 rezerwowe
525 Hendrix Albert 1 BE  BELGIA (Belgium) Meeuwen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
526 Hendrix Albert 2 BE  BELGIA (Belgium) Meeuwen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
527 Hendrix Albert 3 BE  BELGIA (Belgium) Meeuwen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
528 Szczęsny Rafał 3 PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
529 Gański Krzysztof PL  POLSKA (Poland) Sulęczyno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
530 Tomaszewski Tadeusz PL  POLSKA (Poland) Wołomin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
531 Penkul Sławomir PL  POLSKA (Poland) Wołomin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
532 Dominiak Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Tuliszków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
533 Dominiak Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Tuliszków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
534 Anneke en Pierre Faes 1 NL  HOLANDIA (Netherlands) Baarn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
535 Anneke en Pierre Faes 2 NL  HOLANDIA (Netherlands) Baarn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
536 Anneke en Pierre Faes 3 NL  HOLANDIA (Netherlands) Baarn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
537 Kapłon Roman PL  POLSKA (Poland) Szamotuty 1 --- 5 + 2 rezerwowe
538 Zenon Solak PL  POLSKA (Poland) Biłgoraj 1 --- 5 + 2 rezerwowe
539 Moskal Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Trzcinawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
540 Moskal Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Trzcinawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
541 Moskal Krzysztof 3 PL  POLSKA (Poland) Trzcinawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
542 Rambo Team 1 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
543 Team Riverside 1 US  USA (United States) Lublin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
544 Maćków Ludwik DE  NIEMCY (Germany) Lindlar 1 --- 5 + 2 rezerwowe
545 Team Riverside 2 US  USA (United States) Lublin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
546 Team Riverside 3 US  USA (United States) Lublin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
547 Ad Fontes PL  POLSKA (Poland) Lublin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
548 Chluba Denis PL  POLSKA (Poland) Strzelce Opolskie --- 1 1
549 Artur Kozak 2 SE  SZWECJA (Sweden) Mörlunda 1 --- 5 + 2 rezerwowe
550 Kozieł Łukasz PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
551 Durkiewicz& Kuberski PL  POLSKA (Poland) Lipno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
552 Kłopotowski Krystian PL  POLSKA (Poland) . --- 2 2
553 Ryszard Lebiedziejewski PL  POLSKA (Poland) Prószków 3 --- 15 + 6 rezerwowe
554 Szklarz PL  POLSKA (Poland) Piotrowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
555 Ośko Hubert 4 PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
556 Szczepaniak Robert & Janusz PL  POLSKA (Poland) Zakopane 1 --- 5 + 2 rezerwowe
557 Klimczyk Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
558 Ślęzak Jarosław PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
559 Migacz Marcin PL  POLSKA (Poland) Nowy Sącz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
560 Machelski Witold 2 PL  POLSKA (Poland) Sosnowiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
561 Klaas Alfons 1 DE  NIEMCY (Germany) Rietberg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
562 Klaas Alfons 2 DE  NIEMCY (Germany) Rietberg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
563 Pahnke Erhard 1 DE  NIEMCY (Germany) Rietberg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
564 Pahnke Erhard 2 DE  NIEMCY (Germany) Rietberg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
565 Żybura Józef PL  POLSKA (Poland) Gorzów Wielkopolski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
566 Góralki Team PL  POLSKA (Poland) Żywiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
567 Jaguś Roman PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
568 Pahnke Erhard + Dritan Ewert DE  NIEMCY (Germany) Rietberg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
569 TARASIUK JERZY 1 PL  POLSKA (Poland) Łosice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
570 TARASIUK JERZY 2 PL  POLSKA (Poland) Łosice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
571 Chrabąszcz Łukasz 1 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
572 Zabava-Dominik Kisiołek PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
573 DK Logistics - Dominik Kisiołek PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
574 Lademan Zdzisław PL  POLSKA (Poland) Gdańsk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
575 Pasoń Ryszard DE  NIEMCY (Germany) Montabaur 1 --- 5 + 2 rezerwowe
576 AURIS 1 GB  ANGLIA (England) Anglia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
577 Grabowski Bogdan 2 PL  POLSKA (Poland) Brelki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
578 Grabowski Bogdan 3 PL  POLSKA (Poland) Brelki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
579 Grabowski Bogdan 4 PL  POLSKA (Poland) Brelki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
580 Grabowski Bogdan 5 PL  POLSKA (Poland) Brelki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
581 Kotela Ireneusz PL  POLSKA (Poland) Tarnów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
582 Kurkowski Sławomir PL  POLSKA (Poland) Grzywna 139 --- 4 4
583 Łaś Marian PL  POLSKA (Poland) Białka Tatrzańska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
584 Sikorski Marek 1 PL  POLSKA (Poland) Płońsk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
585 Sikorski Marek 2 PL  POLSKA (Poland) Płońsk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
586 Losenko Bogdan 2 UA  UKRAINA (Ukraine) Szkło 1 --- 5 + 2 rezerwowe
587 Butler Kazimierz 1 PL  POLSKA (Poland) Marki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
588 Wulhorst Bernd 1 DE  NIEMCY (Germany) Waltrop 1 --- 5 + 2 rezerwowe
589 Nowicz Paweł & Skulimowski Tomasz team GB  ANGLIA (England) lianelli 1 --- 5 + 2 rezerwowe
590 Gawlas Wojciech PL  POLSKA (Poland) Wodzisław Śląski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
591 Paweł Grochowski PL  POLSKA (Poland) Krześlin --- 2 2
592 Szczęsny Rafał 4 PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
593 Czarnocki Andrzej 3 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
594 AURIS 2 GB  ANGLIA (England) ANGLIA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
595 AURIS 3 GB  ANGLIA (England) ANGLIA 1 --- 5 + 2 rezerwowe




 


Web development