Lista uczestników - WG Koziegłówki 2019


Zapraszamy do zapisu na WG KOZIEGŁÓWKI 2019.

Rezerwacja udziału - decyduje kolejność wpłat ( 50% opłaty ).


 


Posortuj: wg kolejności zapisu | alfabetycznie



Lp Imię Nazwisko / Nazwa zespołu Kraj Miejscowość Ilość drużyn Gołębi Suma gołębi
1 Richzag 1 DE  NIEMCY (Germany) 15-518 Neuendorf 1 --- 5 + 2 rezerwowe
2 SIKORSKI PATRYK US  USA (United States) CHICAGO-PLONSK --- 5 5
3 DAKOS PL  POLSKA (Poland) LEGNICA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
4 Długosz Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Mezowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
5 Grabka Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
6 Grabka Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
7 Gmerek Piotr PL  POLSKA (Poland) Wieluń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
8 Oksyka Michał PL  POLSKA (Poland) Bierdzany 1 --- 5 + 2 rezerwowe
9 Sikorski Marek PL  POLSKA (Poland) Płońsk --- 3 3
10 Dąbkowski Marcin 1 PL  POLSKA (Poland) Dręszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
11 Łagozin Zdzisław PL  POLSKA (Poland) Paduchy --- 3 3
12 Lusa Wiesław PL  POLSKA (Poland) Gostynin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
13 Łukasz Lewinski PL  POLSKA (Poland) Duisburg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
14 Słomczewski Karol 1 PL  POLSKA (Poland) Paniewek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
15 Słomczewski Karol 2 PL  POLSKA (Poland) Paniewek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
16 Słomczewski Karol 3 PL  POLSKA (Poland) Paniewek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
17 Szczęsny Sławomir PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
18 Szczęsny Rafał 1 PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
19 Szczęsny Rafał 2 PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
20 Czapliński Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Rypin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
21 Duda Mariusz PL  POLSKA (Poland) Koziegłówki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
22 Krystian Kahler PL  POLSKA (Poland) Katowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
23 Paw Mariusz PL  POLSKA (Poland) Biskupiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
24 Michalski Sebastian 1 PL  POLSKA (Poland) Narama 1 --- 5 + 2 rezerwowe
25 Michalski Sebastian 2 PL  POLSKA (Poland) Narama 1 --- 5 + 2 rezerwowe
26 Michalski Sebastian 3 PL  POLSKA (Poland) Narama 1 --- 5 + 2 rezerwowe
27 Rybicki Przemysław 1 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
28 Rybicki Przemysław 2 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
29 Rybicki Przemysław 3 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
30 Rybicki Przemysław 4 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
31 Rybicki Przemysław 5 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
32 Bieniek Dariusz 1 SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
33 Bieniek Dariusz 2 SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
34 Bieniek Dariusz 3 SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
35 Kozak Artur 1 SE  SZWECJA (Sweden) Mörlunda 1 --- 5 + 2 rezerwowe
36 Walas Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
37 Walas Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
38 Walas Tomasz 3 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
39 Szymański Grzegorz 1 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
40 Szymański Grzegorz 2 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
41 Szymański Grzegorz 3 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
42 Leśniak Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
43 Leśniak Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
44 Leśniak Piotr 3 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
45 Leśniak Piotr 4 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
46 Leśniak Piotr 5 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
47 Leśniak Norbert 1 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
48 Leśniak Norbert 2 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
49 Leśniak Norbert 3 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
50 Leśniak Norbert 4 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
51 Leśniak Norbert 5 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
52 Team EP-GMKK 1 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
53 Team EP-GMKK 2 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
54 Team EP-GMKK 3 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
55 Team EP-GMKK 4 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
56 Team EP-GMKK 5 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
57 Team EP-GMKK 6 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
58 Team EP-GMKK 7 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
59 Team EP-GMKK 8 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
60 Team EP-GMKK 9 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
61 Team EP-GMKK 10 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
62 Rodak Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Szczecin --- ---
63 Rodak Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Szczecin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
64 Mariusz Kurzyna PL  POLSKA (Poland) Łomża 1 --- 5 + 2 rezerwowe
65 Kolasa Sławomir PL  POLSKA (Poland) Kamionka 7 --- 35 + 14 rezerwowe
66 Adrian lech PL  POLSKA (Poland) Niegówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
67 Rodak Zbigniew 3 PL  POLSKA (Poland) Szczecin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
68 Pasymowski Eugeniusz PL  POLSKA (Poland) wieczfnia koscielna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
69 Mieczyński Mariusz PL  POLSKA (Poland) Łęczyca 1 --- 5 + 2 rezerwowe
70 Suchcicki Team Janusz & Mariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Troszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
71 Suchcicki Team Janusz & Mariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Troszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
72 Suchcicki Team Janusz & Mariusz 3 PL  POLSKA (Poland) Troszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
73 Klimek Łukasz 1 - Klimexs PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
74 Marchewka Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
75 Marchewka Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
76 Królikowski Piotr PL  POLSKA (Poland) Dobrzankowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
77 Łukasz Kuta PL  POLSKA (Poland) Tarnów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
78 Mariusz Błaszczyk PL  POLSKA (Poland) Żary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
79 PIETRAS-WŁODARCZYK 1 PL  POLSKA (Poland) TORUŃ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
80 PIETRAS-WŁODARCZYK 2 PL  POLSKA (Poland) TORUŃ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
81 PIETRAS-WŁODARCZYK 3 PL  POLSKA (Poland) TORUŃ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
82 Pośpiech Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
83 Pośpiech Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
84 Pośpiech Paweł 3 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
85 Pośpiech Paweł 4 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
86 Pośpiech Paweł 5 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
87 Pośpiech Paweł 6 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
88 Dróżdż Łukasz PL  POLSKA (Poland) Łabowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
89 Tomala Adam i Ireneusz 1 PL  POLSKA (Poland) Bojszowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
90 Tomala Adam i Ireneusz 2 PL  POLSKA (Poland) Bojszowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
91 Popiół Janusz 1 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
92 Popiół Janusz 2 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
93 Popiół Janusz 3 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
94 Popiół Janusz 4 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
95 Popiół Janusz 5 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
96 Popiół Janusz 6 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
97 Karkocha Zdzisław PL  POLSKA (Poland) Tomaszów Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
98 KORNELIA PL  POLSKA (Poland) KĘTRZYN 1 --- 5 + 2 rezerwowe
99 Ryszard Kulig PL  POLSKA (Poland) Ostrowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
100 Struski Jerzy PL  POLSKA (Poland) Szczytna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
101 Kuciński Dariusz PL  POLSKA (Poland) Kucbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
102 Tempka Mariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
103 Tempka Mariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
104 Józef Cicholski (Maggajwer4) PL  POLSKA (Poland) Targonie 47 1 --- 5 + 2 rezerwowe
105 Kulwicki Daniel 1 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
106 Kulwicki Daniel 2 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
107 Kulwicki Daniel 3 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
108 Kulwicki Daniel 4 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
109 Kulwicki Daniel 5 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
110 Kulwicki Daniel 6 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
111 Kulwicki Daniel 7 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
112 Kulwicki Daniel 8 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 4 --- 20 + 8 rezerwowe
113 Kulwicki Daniel 9 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
114 Kulwicki Daniel 10 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
115 Bugała Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
116 Bugała Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
117 Bugała Mariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
118 Bugała Mariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
119 Peter van der Merwe 1 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
120 Peter van der Merwe 2 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
121 Peter van der Merwe 3 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
122 Peter van der Merwe 4 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
123 Peter van der Merwe 5 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
124 Kaczan Patryk 1 PL  POLSKA (Poland) Biała Podlaska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
125 Popławski Mieczysław 1 PL  POLSKA (Poland) Rakowiska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
126 Dąbkowski Marcin 2 PL  POLSKA (Poland) Dręszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
127 Bratosiewicz Sebastian PL  POLSKA (Poland) Lubska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
128 Bracia Borzęccy PL  POLSKA (Poland) Wrocław 1 --- 5 + 2 rezerwowe
129 Hansik 1 PL  POLSKA (Poland) Kościelec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
130 Hansik 2 PL  POLSKA (Poland) Kościelec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
131 Hansik 3 PL  POLSKA (Poland) Kościelec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
132 Ciuliński Mariusz PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
133 Hałat Bogdan 1 PL  POLSKA (Poland) Malec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
134 Hałat Bogdan 2 PL  POLSKA (Poland) Malec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
135 Melon Zdzisław PL  POLSKA (Poland) Żyrardów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
136 Myśliwiec Eugeniusz 1 PL  POLSKA (Poland) Nowy Dwór Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
137 Myśliwiec Eugeniusz 2 PL  POLSKA (Poland) Nowy Dwór Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
138 Wąsewicz Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Skarszewy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
139 Wąsewicz Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Skarszewy --- 1 1
140 Sobczak Tadeusz i Syn 1 PL  POLSKA (Poland) Lubień 1 --- 5 + 2 rezerwowe
141 Sobczak Tadeusz i Syn 2 PL  POLSKA (Poland) Lubień 1 --- 5 + 2 rezerwowe
142 Sobczak Tadeusz i Syn 3 PL  POLSKA (Poland) Lubień 1 --- 5 + 2 rezerwowe
143 Dzwonkowski Arek & Mateusz PL  POLSKA (Poland) Kietlin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
144 Mamiński & Kwolek 1 PL  POLSKA (Poland) Malbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
145 Losenko Bogdan UA  UKRAINA (Ukraine) Szkło 1 --- 5 + 2 rezerwowe
146 Krzysztof Bocian PL  POLSKA (Poland) Secemin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
147 Kubicki Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Nidzica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
148 Kubicki Dariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Nidzica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
149 Grzankowski Jarosław 1 PL  POLSKA (Poland) Maków Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
150 Grabowski Bogdan PL  POLSKA (Poland) Brelki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
151 Migiel Team 1 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
152 Migiel Team 2 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
153 Migiel Team 3 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
154 Malinowski Łukasz 1 PL  POLSKA (Poland) Miechów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
155 Malinowski Łukasz 2 PL  POLSKA (Poland) Miechów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
156 Malinowski Łukasz 3 PL  POLSKA (Poland) Miechów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
157 Kijanka Łukasz PL  POLSKA (Poland) Koziegłowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
158 Pielesiak Leszek 1 PL  POLSKA (Poland) Strzelce Opolskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
159 Szewc Damian PL  POLSKA (Poland) Jawor 1 --- 5 + 2 rezerwowe
160 Marciszewscy Ewa i Dariusz PL  POLSKA (Poland) Pińczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
161 Mamiński & Kwolek 2 PL  POLSKA (Poland) Malbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
162 Korzuszko Artur US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
163 VAN WIN LUDWIG BE  BELGIA (Belgium) RED DEVILS 2 --- 10 + 4 rezerwowe
164 Czarnocki Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
165 Czarnocki Andrzej 2 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
166 Pasek Marian 1 PL  POLSKA (Poland) Łobez 1 --- 5 + 2 rezerwowe
167 Piasecki Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) STAW 1 --- 5 + 2 rezerwowe
168 Paruzel Piotr PL  POLSKA (Poland) Blachownia --- 2 2
169 Koryciak Mariusz PL  POLSKA (Poland) Tabor Mały 1 --- 5 + 2 rezerwowe
170 Club 20 Helsingborg SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
171 Peter & Kenet Bjork SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
172 Joakim Wahlund SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
173 Joakim Wahlund SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
174 Ali Yvonne &Sava Helsinborg SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
175 Maher Elias SE  SZWECJA (Sweden) Horby 1 --- 5 + 2 rezerwowe
176 Żochowski Marcin PL  POLSKA (Poland) Średnica Jakubowięta 1 --- 5 + 2 rezerwowe
177 Wołyniec Roman & Kamil PL  POLSKA (Poland) Ostrołęka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
178 Lipiński Mariusz PL  POLSKA (Poland) Radzymin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
179 Barbiński Marcin PL  POLSKA (Poland) Wieruszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
180 Ostapiuk Sylwester PL  POLSKA (Poland) Słupsk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
181 Lebiedziejewski Ryszard 1 PL  POLSKA (Poland) Prószków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
182 Lebiedziejewski Ryszard 2 PL  POLSKA (Poland) Prószków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
183 Lebiedziejewski Ryszard 3 PL  POLSKA (Poland) Prószków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
184 Kosieradzki Dariusz PL  POLSKA (Poland) Stary Dzierzgoń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
185 Bejm Marek 1 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
186 Bejm Marek 2 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
187 Bejm Marek 3 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
188 Gmerek Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Wieluń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
189 Armaty PL  POLSKA (Poland) Stoczek-Łukowski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
190 Body Janusz PL  POLSKA (Poland) Zakopane 1 --- 5 + 2 rezerwowe
191 SG Gockel - Blome DE  NIEMCY (Germany) Paterborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
192 Weber Dirk DE  NIEMCY (Germany) Paderborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
193 Łada S. - Koch P. - Koch D. DE  NIEMCY (Germany) Paderborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
194 Łada S. - Milder Hubert DE  NIEMCY (Germany) Paderborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
195 Łada Sławomir DE  NIEMCY (Germany) Paderborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
196 Perdoch Rafał PL  POLSKA (Poland) Gubin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
197 Ardeli Eryk PL  POLSKA (Poland) Wińsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
198 Rumiński Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
199 Rumiński Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
200 Rumiński Tomasz 3 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
201 Rumiński Tomasz 4 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
202 REPREZENTACJA SIEDLEC PL  POLSKA (Poland) SIEDLCE 1 --- 5 + 2 rezerwowe
203 Rypin Team PL  POLSKA (Poland) RYPIN 1 --- 5 + 2 rezerwowe
204 MAZOWSZE TEAM PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
205 Ośko Hubert 1 PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
206 Konieczny Bartosz PL  POLSKA (Poland) OTUSZ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
207 Kazimierz Ceremuga 1 PL  POLSKA (Poland) Skawica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
208 Szymański Zbigniew GB  ANGLIA (England) Anglia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
209 Śmieszkowicz Arkadiusz 1 PL  POLSKA (Poland) Wiewiórów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
210 Śmieszkowicz Arkadiusz 2 PL  POLSKA (Poland) Wiewiórów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
211 Śmieszkowicz Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Wiewiórów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
212 Przybysz Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Jadwisin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
213 Przybysz Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Jadwisin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
214 Przybysz Zbigniew 3 PL  POLSKA (Poland) Jadwisin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
215 Razik Marek PL  POLSKA (Poland) Nowogard 1 --- 5 + 2 rezerwowe
216 Sławomir Siutkowski ( Muszkieterzy ) PL  POLSKA (Poland) Zakrzewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
217 Adamek Piotr CH  SZWAJCARIA (Switzerland) Szwajcaria 1 --- 5 + 2 rezerwowe
218 Wiśniewski Fabian PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
219 Knajp Zbyszek PL  POLSKA (Poland) Szczecin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
220 Pułka Dominik GB  ANGLIA (England) Anglia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
221 Rak Marcin PL  POLSKA (Poland) Jasło 1 --- 5 + 2 rezerwowe
222 Kądziela Jan 1 PL  POLSKA (Poland) Warszawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
223 Kądziela Jan 2 PL  POLSKA (Poland) Warszawa 2 --- 10 + 4 rezerwowe
224 Pabich Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Piotrków Trybunalski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
225 Pabich Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Piotrków Trybunalski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
226 Marcisz Szymek PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
227 Richzag 2 DE  NIEMCY (Germany) 15-518 Neuendorf 1 --- 5 + 2 rezerwowe
228 Dąbkowski Marcin 3 PL  POLSKA (Poland) Dręszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
229 Darek Kubiczek PL  POLSKA (Poland) Krapkowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
230 Oziemski Karol PL  POLSKA (Poland) Biała Rawska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
231 Skrobas Beata PL  POLSKA (Poland) Łuków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
232 Tyl Rafał 1 PL  POLSKA (Poland) Pleszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
233 Tyl Rafał 2 PL  POLSKA (Poland) Pleszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
234 Tomala Adam i Ireneusz 3 PL  POLSKA (Poland) Bojszowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
235 Mamiński & Kwolek 3 PL  POLSKA (Poland) Malbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
236 Socha Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
237 Socha Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
238 Socha Paweł 3 PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
239 Socha Paweł 4 PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
240 Jałowiecki Stanisław 1 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
241 Jałowiecki Stanisław 2 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
242 Zabłotny Janusz 1 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
243 Zabłotny Janusz 2 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
244 Zabłotny Janusz 3 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
245 Węgrzyn P.R.J. 1 PL  POLSKA (Poland) Nysa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
246 Węgrzyn P.R.J. 2 PL  POLSKA (Poland) Nysa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
247 Marcin Witczak 1 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
248 Marcin Witczak 2 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
249 Marcin Witczak 3 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
250 Marcin Witczak 4 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
251 Machelski Witold PL  POLSKA (Poland) Sosnowiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
252 Tempka Elwira PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
253 Święcicki Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
254 Święcicki Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
255 Święcicki Paweł 3 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
256 Święcicki Paweł 4 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
257 Święcicki Paweł 5 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
258 Święcicki Paweł 6 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
259 Klimek Mirek 1 PL  POLSKA (Poland) Oława 1 --- 5 + 2 rezerwowe
260 Klimek Mirek 2 PL  POLSKA (Poland) Oława 1 --- 5 + 2 rezerwowe
261 Kazimierz Ceremuga 2 PL  POLSKA (Poland) Skawica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
262 Kutkowski Leszek 1 PL  POLSKA (Poland) Piła 1 --- 5 + 2 rezerwowe
263 Baranowski Paweł i Robert 1 PL  POLSKA (Poland) Łochów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
264 Baranowski Paweł i Robert 2 PL  POLSKA (Poland) Łochów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
265 Kałuża Stanisław 1 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
266 Kałuża Stanisław 2 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
267 Kałuża Stanisław 3 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
268 Kałuża Stanisław 4 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
269 Kozak Przemysław 1 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
270 Nowakowski Sławomir PL  POLSKA (Poland) Tomaszów Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
271 Michalczyk Michał PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
272 Kaczmarczyk Sławek 1 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
273 Kaczmarczyk Sławek 2 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
274 Rurarz Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
275 Rurarz Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
276 Rurarz Zbigniew 3 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
277 Kwiatek Sylwek PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
278 TEAMS JOPEK PL  POLSKA (Poland) Bydgoszcz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
279 JOPEK TOMASZ PL  POLSKA (Poland) Bydgoszcz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
280 Krzyziński Bogdan 1 PL  POLSKA (Poland) Wyględy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
281 Kacperski Cezary 1 PL  POLSKA (Poland) Głowno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
282 Kacperski Krzysztof PL  POLSKA (Poland) Głowno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
283 Wieslaw Mizinski SE  SZWECJA (Sweden) Bilesholm 1 --- 5 + 2 rezerwowe
284 Małolepszy Radosław 1 PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
285 Sadło Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Łuków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
286 Grzelak Dorota i Zdzisław 1 PL  POLSKA (Poland) Sulmierzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
287 Grzelak Dorota i Zdzisław 2 PL  POLSKA (Poland) Sulmierzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
288 Błyskawica Kostrzewski Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Świebodzin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
289 Murawski Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Mrągowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
290 Teodorczyk Łukasz PL  POLSKA (Poland) Boryszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
291 Pedrycz & Chrzęszczyk PL  POLSKA (Poland) Jęgrzna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
292 Nowak Mirosław 1 PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
293 Staroń Kazimierz 1 PL  POLSKA (Poland) Mierzwin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
294 Dyk Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Gowarczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
295 Dyk Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Gowarczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
296 Serafin Gabriel 1 US  USA (United States) USA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
297 Mińkowski Bogdan PL  POLSKA (Poland) Izabelin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
298 Kozak Przemysław 2 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
299 Ślęzak Grzegorz 1 PL  POLSKA (Poland) Wieluń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
300 Seroka Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
301 Seroka Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
302 Seroka Krzysztof 3 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
303 Seroka Krzysztof 4 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
304 Seroka Krzysztof 5 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
305 Seroka Łukasz 1 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
306 Seroka Łukasz 2 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
307 Seroka Łukasz 3 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
308 Seroka Jakub1 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
309 Seroka Jakub2 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
310 Lizak Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Chorzenice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
311 Lizak Andrzej 2 PL  POLSKA (Poland) Chorzenice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
312 Komorowski Paweł PL  POLSKA (Poland) Chorzenice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
313 Małolepszy Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
314 Małolepsza Anita PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
315 Dzwonkowski Marek PL  POLSKA (Poland) Kietlin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
316 Michalski Seweryn PL  POLSKA (Poland) Choceń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
317 Gostyński Robert PL  POLSKA (Poland) Sławno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
318 Leszek Rymuza PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
319 Bartek Królikowski PL  POLSKA (Poland) Bożepole Wielkie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
320 Dudek Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Brzesko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
321 Dudek Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Brzesko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
322 Zając Dariusz PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
323 Orłowski & Puzio 1 PL  POLSKA (Poland) Koszalin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
324 Orłowski & Puzio 2 PL  POLSKA (Poland) Koszalin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
325 Podgórski-Frankiewicz PL  POLSKA (Poland) Milicz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
326 Kania Alfred PL  POLSKA (Poland) Stargard 1 --- 5 + 2 rezerwowe
327 Chłopek Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
328 Chłopek Andrzej 2 PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
329 Chłopek Andrzej 3 PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
330 M.F.T.W.M. PL  POLSKA (Poland) Jabłonka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
331 Jaworska Arek PL  POLSKA (Poland) Dłużyna Górna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
332 Kowalczyk Zbigniew PL  POLSKA (Poland) Milicz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
333 Lewandowski Jarosław 1 PL  POLSKA (Poland) Okalewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
334 Lewandowski Jarosław 2 PL  POLSKA (Poland) Okalewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
335 Lewandowski Jarosław 3 PL  POLSKA (Poland) Okalewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
336 Łutczyk Dominik PL  POLSKA (Poland) Jęgrzna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
337 Jedwabny Krzysztof PL  POLSKA (Poland) Ostrów Wielkopolski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
338 Świtas Rafał PL  POLSKA (Poland) Wolanów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
339 Wójcik Karol PL  POLSKA (Poland) Jastrząb 1 --- 5 + 2 rezerwowe
340 Fusowski Adam "FUSEK" PL  POLSKA (Poland) Gniewino 1 --- 5 + 2 rezerwowe
341 Małgorzata Jaguar 1 PL  POLSKA (Poland) Chroberz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
342 Małgorzata Jaguar 2 PL  POLSKA (Poland) Chroberz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
343 Małgorzata Jaguar 3 PL  POLSKA (Poland) Chroberz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
344 Kobiela Rafał 1 PL  POLSKA (Poland) Kartuzy-Żukowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
345 Kobiela Rafał 2 PL  POLSKA (Poland) Kartuzy-Żukowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
346 Kobiela Rafał 3 PL  POLSKA (Poland) Kartuzy-Żukowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
347 Bronka Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Kołczygłowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
348 Zygmunt 1 PL  POLSKA (Poland) Szczecinek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
349 Pietrzyk Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Stanisławów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
350 Pietrzyk Dariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Stanisławów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
351 Grzegorz Buchta PL  POLSKA (Poland) Bażanowice --- 3 3
352 Werciacho PL  POLSKA (Poland) Zambrów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
353 Tyczyński& Płocharczyk team 1 PL  POLSKA (Poland) Knycko Małe 1 --- 5 + 2 rezerwowe
354 Tyczyński& Płocharczyk team 2 PL  POLSKA (Poland) Knycko Małe 1 --- 5 + 2 rezerwowe
355 GVC Team 1 PL  POLSKA (Poland) Budczyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
356 GVC Team 2 PL  POLSKA (Poland) Budczyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
357 Suffner Denis 1 PL  POLSKA (Poland) ODROWĄŻ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
358 Glandys Mieczysław PL  POLSKA (Poland) Chełmek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
359 Joanna Przybyłek 1 PL  POLSKA (Poland) Wesołowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
360 Joanna Przybyłek 2 PL  POLSKA (Poland) Wesołowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
361 Urszula Kuźnik PL  POLSKA (Poland) Swidwin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
362 Ullrich + Sohn + Enkel 1 DE  NIEMCY (Germany) Nauen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
363 Ullrich + Sohn + Enkel 2 DE  NIEMCY (Germany) Nauen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
364 Ullrich + Sohn + Enkel 3 DE  NIEMCY (Germany) Nauen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
365 Ullrich + Sohn + Enkel 4 DE  NIEMCY (Germany) Nauen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
366 Mućka Józef & Łukasz 1 PL  POLSKA (Poland) Stanin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
367 Górniak Andrzej PL  POLSKA (Poland) Chwałowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
368 Rojek Ryszard 1 PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
369 Rojek Ryszard 2 PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
370 Kotleszka Artur&Bakayk Taras IT  WŁOCHY (Italy) Włochy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
371 Kotleszka Artur&Bakayk Taras IT  WŁOCHY (Italy) Włochy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
372 Paszek & Mruk GB  ANGLIA (England) Cannock 1 --- 5 + 2 rezerwowe
373 Brzęk TadeuszTeam PL  POLSKA (Poland) Przczyna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
374 Baran Marcin 1 PL  POLSKA (Poland) Pławno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
375 Baran Marcin 2 PL  POLSKA (Poland) Pławno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
376 Waldemar Bezpałko PL  POLSKA (Poland) Wołczyn --- 2 2
377 Paszek Karol PL  POLSKA (Poland) Ustroń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
378 Kuropatwa Romuald PL  POLSKA (Poland) Lipno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
379 Rorat Tomasz PL  POLSKA (Poland) Soborzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
380 Piątkowski Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Nasielsk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
381 Kałęka Tadeusz PL  POLSKA (Poland) Łaziska Górne 1 --- 5 + 2 rezerwowe
382 M+M Team Szczekociny PL  POLSKA (Poland) Szczekociny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
383 Piątkowski Wojciech PL  POLSKA (Poland) Legionowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
384 Sławomir Kołodziejczak PL  POLSKA (Poland) Węgliniec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
385 Chyła Wiesław 1 PL  POLSKA (Poland) PIŁA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
386 Pawlak Jacek PL  POLSKA (Poland) Garzyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
387 Rocky- Wielkopolska PL  POLSKA (Poland) Wielkopolska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
388 Dawid 1 PL  POLSKA (Poland) Konin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
389 Dawid 2 PL  POLSKA (Poland) Konin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
390 Dawid 3 PL  POLSKA (Poland) Konin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
391 Szewc Damian 2 PL  POLSKA (Poland) Jawor 1 --- 5 + 2 rezerwowe
392 Szewc Damian 3 PL  POLSKA (Poland) Jawor 1 --- 5 + 2 rezerwowe
393 Szczepaniak Mirosław PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
394 Lis Team PL  POLSKA (Poland) Krotoszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
395 Rajsz Wiesław 1 PL  POLSKA (Poland) Kietrz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
396 Józef Walkosz 1 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
397 Józef Walkosz 2 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
398 Józef Walkosz 3 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
399 Józef Walkosz 4 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
400 Józef Walkosz 5 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
401 Józef Walkosz 5 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
402 Józef Walkosz 6 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
403 Józef Walkosz 7 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
404 Józef Walkosz 8 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
405 Józef Walkosz 9 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
406 Józef Walkosz 10 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
407 Józef Walkosz 11 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
408 Józef Walkosz 12 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
409 Józef Walkosz 13 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
410 Józef Walkosz 14 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
411 Słomka Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Błonie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
412 Mirek & Marek Team 1 PL  POLSKA (Poland) wloszczowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
413 Stępień Bogdan 1 PL  POLSKA (Poland) Stanisławów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
414 Bartkowski Radek PL  POLSKA (Poland) Nidzica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
415 Jakubowska Anna PL  POLSKA (Poland) Błonie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
416 Kamikadze -Śrem PL  POLSKA (Poland) Śrem 1 --- 5 + 2 rezerwowe
417 Wasilewski Adam PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
418 Szymański Grzegorz 4 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
419 Bernas Team PL  POLSKA (Poland) Otyń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
420 Słomka Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Błonie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
421 Uciński Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Rusiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
422 Uciński Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Rusiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
423 Uciński Paweł 3 PL  POLSKA (Poland) Rusiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
424 Team Edyta i Ben 1 PL  POLSKA (Poland) Sulmierzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
425 Hałat Bogdan 3 PL  POLSKA (Poland) Malec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
426 Borowski Ryszard PL  POLSKA (Poland) Głowaczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
427 Lewandowski Tomasz & Piotr PL  POLSKA (Poland) Ostrzeszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
428 Rzepka Marek & Marcin 1 PL  POLSKA (Poland) Wola Rzędzińska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
429 Rzepka Marek & Marcin 2 PL  POLSKA (Poland) Wola Rzędzińska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
430 Rzepka Marek & Marcin 3 PL  POLSKA (Poland) Wola Rzędzińska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
431 Rzepka Marek & Marcin 4 PL  POLSKA (Poland) Wola Rzędzińska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
432 Ziobroniewicz Wojciech PL  POLSKA (Poland) Grajewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
433 Zieliński Sylwester BE  BELGIA (Belgium) Perk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
434 Remiszewski Heniek PL  POLSKA (Poland) Paszowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
435 Falkowski Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Rozwozin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
436 Hajdacz Janusz PL  POLSKA (Poland) Poznań 1 --- 5 + 2 rezerwowe
437 Szkolny Tomasz GB  ANGLIA (England) Londyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
438 Golińczak Józef PL  POLSKA (Poland) Lubin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
439 Lebek Robert i Kuba PL  POLSKA (Poland) Kalety 1 --- 5 + 2 rezerwowe
440 Lebek Robert i Kuba 1 PL  POLSKA (Poland) Kalety 1 --- 5 + 2 rezerwowe
441 Mrowiec Jerzy i Małgorzata 1 PL  POLSKA (Poland) Biskupów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
442 Mrowiec Jerzy i Małgorzata 2 PL  POLSKA (Poland) Biskupów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
443 Patryk -Maksiu PL  POLSKA (Poland) Piaseczno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
444 Stanisław Wojciech Dariusz Roda PL  POLSKA (Poland) Jawory 1 --- 5 + 2 rezerwowe
445 Wodzisławski Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Soborzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
446 Wodzisławski Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Soborzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
447 Mielczarek W & P PL  POLSKA (Poland) Kłobuck 1 --- 5 + 2 rezerwowe
448 Kłyś Andrzej PL  POLSKA (Poland) Mogilany 1 --- 5 + 2 rezerwowe
449 Szczegielniak Krystian PL  POLSKA (Poland) Opoczno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
450 Kułakowski Kazimierz PL  POLSKA (Poland) Ożarów Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
451 Wdowiarski Maciej PL  POLSKA (Poland) Ożarów Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
452 Majewski Mikołaj PL  POLSKA (Poland) Wierzbica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
453 Kołodziejczyk Józef PL  POLSKA (Poland) Oława 1 --- 5 + 2 rezerwowe
454 Kowalski Czesław PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
455 Kowalski Czesław PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
456 Cichos Krystian PL  POLSKA (Poland) Gaszowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
457 Krępeć Andrzej i Adrian PL  POLSKA (Poland) Bądkowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
458 Siek Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Wolanów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
459 Siek Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Wolanów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
460 Lada Daniel PL  POLSKA (Poland) Czarna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
461 Hajdacz Janusz 2 PL  POLSKA (Poland) Poznań 1 --- 5 + 2 rezerwowe
462 Hajdacz Janusz 3 PL  POLSKA (Poland) Poznań 1 --- 5 + 2 rezerwowe
463 Jarząbek & Chluba PL  POLSKA (Poland) Strzelce Opolskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
464 Custers Rik 1 BE  BELGIA (Belgium) Meeuwen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
465 Górka Marian 1 PL  POLSKA (Poland) Trzemeśnia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
466 Górka Marian 2 PL  POLSKA (Poland) Trzemeśnia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
467 Górka Marian 3 PL  POLSKA (Poland) Trzemeśnia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
468 Stachowicz Piotr PL  POLSKA (Poland) Rzeszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
469 Hodowla Stanlej PL  POLSKA (Poland) Solec Zdrój 1 --- 5 + 2 rezerwowe
470 Adamski Wojciech PL  POLSKA (Poland) Piątek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
471 Pranagal Edward PL  POLSKA (Poland) Świdnik 1 --- 5 + 2 rezerwowe
472 Borowski Dariusz PL  POLSKA (Poland) Piaseczno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
473 Andrzejewski Zygmunt 1 PL  POLSKA (Poland) 82-550 Prabuty 1 --- 5 + 2 rezerwowe
474 Zabrodzki Darek PL  POLSKA (Poland) Sulejówek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
475 Żywiec Konrad PL  POLSKA (Poland) Klikuszowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
476 Mitręga Wioletta i Zbigniew PL  POLSKA (Poland) Pińczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
477 Rusinek Olgierd PL  POLSKA (Poland) Pleszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
478 Giancarlo Alpini IT  WŁOCHY (Italy) Włochy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
479 Lusa Iwona PL  POLSKA (Poland) Gostynin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
480 Lusa Team PL  POLSKA (Poland) Gostynin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
481 Wręczycki Wojciech PL  POLSKA (Poland) Przystajń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
482 Maryian PL  POLSKA (Poland) Warszawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
483 Łechtański Andrzej PL  POLSKA (Poland) Ksawerów --- 2 2
484 Dębkowski Grzegorz 1 PL  POLSKA (Poland) Kiełczew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
485 Paluch Marcin 1 PL  POLSKA (Poland) Wilkowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
486 Paluch Bożena PL  POLSKA (Poland) Wilkowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
487 Smółka Jacek PL  POLSKA (Poland) Chełmek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
488 Kubot Olek PL  POLSKA (Poland) Łęka Opatowska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
489 M-Bar PL  POLSKA (Poland) Kowala --- 2 2
490 Kulesza Daniel PL  POLSKA (Poland) Jabłoń Kościelna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
491 Bobek Stanisław 1 PL  POLSKA (Poland) Czarny Dunajec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
492 Bobek Stanisław 2 PL  POLSKA (Poland) Czarny Dunajec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
493 Bobek Stanisław 3 PL  POLSKA (Poland) Czarny Dunajec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
494 Wichert Agnieszka & Piotr 1 GB  ANGLIA (England) Irlandia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
495 Wichert Agnieszka & Piotr 2 GB  ANGLIA (England) Irlandia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
496 Szczerba MIrek PL  POLSKA (Poland) Szczekociny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
497 Team M&J Jerzy DE  NIEMCY (Germany) RATHEIM 1 --- 5 + 2 rezerwowe
498 Podpora & Broniszewski PL  POLSKA (Poland) Piotrków Trybunalski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
499 Krzywda Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Godziesze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
500 Krzywda Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Godziesze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
501 Krakowiak Robert PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
502 Szczesek Dariusz PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
503 Krakowiak Andrzej PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
504 Miczek Waldemar PL  POLSKA (Poland) Choceń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
505 Jopek Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Bydgoszcz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
506 Ciacia Bogdan PL  POLSKA (Poland) Pińczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
507 Weinkopf Peter DE  NIEMCY (Germany) 45699 Herten 1 --- 5 + 2 rezerwowe
508 Granica Radoslaw PL  POLSKA (Poland) Brodnica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
509 Czapliński Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Rypin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
510 Czapliński Tomasz 3 PL  POLSKA (Poland) Rypin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
511 Zgud Robert 1 PL  POLSKA (Poland) Głogów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
512 Zgud Robert 2 PL  POLSKA (Poland) Głogów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
513 Zgud Robert 3 PL  POLSKA (Poland) Głogów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
514 Zgud Robert 4 PL  POLSKA (Poland) Głogów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
515 Kulwicki & Czapliński 1 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
516 Kulwicki & Czapliński 2 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
517 Kulwicki & Czapliński 3 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
518 Kulwicki & Czapliński 4 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
519 Kulwicki & Czapliński 5 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
520 Kulwicki & Czapliński 6 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
521 Kulwicki & Czapliński 7 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
522 Kulwicki & Czapliński 8 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
523 Kulwicki & Czapliński 9 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
524 Kulwicki & Czapliński 10 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
525 Noni Radulescu RO  RUMUNIA (Romania) Bucuresti --- 5 5
526 Ośko Hubert 2 PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
527 Ośko Hubert 3 PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
528 Patryk Kowalczyk PL  POLSKA (Poland) Zambrów 1 --- 5 + 2 rezerwowe




 


Web development