Lista uczestników - WG Koziegłówki 2019


Zapraszamy do zapisu na WG KOZIEGŁÓWKI 2019.

Rezerwacja udziału - decyduje kolejność wpłat ( 50% opłaty ).


 


Posortuj: wg kolejności zapisu | alfabetycznie



Lp Imię Nazwisko / Nazwa zespołu Kraj Miejscowość Ilość drużyn Gołębi Suma gołębi
1 Dąbkowski Marcin 2 PL  POLSKA (Poland) Dręszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
2 Lis Team PL  POLSKA (Poland) Krotoszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
3 Rak Marcin PL  POLSKA (Poland) Jasło 1 --- 5 + 2 rezerwowe
4 Szymański Zbigniew GB  ANGLIA (England) Anglia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
5 Tyczyński& Płocharczyk team 1 PL  POLSKA (Poland) Knycko Małe 1 --- 5 + 2 rezerwowe
6 Adamek Piotr CH  SZWAJCARIA (Switzerland) Szwajcaria 1 --- 5 + 2 rezerwowe
7 Adamski Wojciech PL  POLSKA (Poland) Piątek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
8 Adrian lech PL  POLSKA (Poland) Niegówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
9 Ali Yvonne &Sava Helsinborg SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
10 Andrzejewski Zygmunt 1 PL  POLSKA (Poland) 82-550 Prabuty 1 --- 5 + 2 rezerwowe
11 Ardeli Eryk PL  POLSKA (Poland) Wińsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
12 Armaty PL  POLSKA (Poland) Stoczek-Łukowski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
13 Baran Marcin 1 PL  POLSKA (Poland) Pławno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
14 Baran Marcin 2 PL  POLSKA (Poland) Pławno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
15 Baranowski Paweł i Robert 1 PL  POLSKA (Poland) Łochów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
16 Baranowski Paweł i Robert 2 PL  POLSKA (Poland) Łochów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
17 Barbiński Marcin PL  POLSKA (Poland) Wieruszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
18 Bartek Królikowski PL  POLSKA (Poland) Bożepole Wielkie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
19 Bartkowski Radek PL  POLSKA (Poland) Nidzica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
20 Bejm Marek 1 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
21 Bejm Marek 2 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
22 Bejm Marek 3 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
23 Bernas Team PL  POLSKA (Poland) Otyń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
24 Bieniek Dariusz 1 SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
25 Bieniek Dariusz 2 SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
26 Bieniek Dariusz 3 SE  SZWECJA (Sweden) Helsinborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
27 Błyskawica Kostrzewski Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Świebodzin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
28 Bobek Stanisław 1 PL  POLSKA (Poland) Czarny Dunajec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
29 Bobek Stanisław 2 PL  POLSKA (Poland) Czarny Dunajec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
30 Bobek Stanisław 3 PL  POLSKA (Poland) Czarny Dunajec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
31 Body Janusz PL  POLSKA (Poland) Zakopane 1 --- 5 + 2 rezerwowe
32 Borowski Dariusz PL  POLSKA (Poland) Piaseczno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
33 Borowski Ryszard PL  POLSKA (Poland) Głowaczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
34 Bracia Borzęccy PL  POLSKA (Poland) Wrocław 1 --- 5 + 2 rezerwowe
35 Bratosiewicz Sebastian PL  POLSKA (Poland) Lubska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
36 Bronka Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Kołczygłowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
37 Brzęk TadeuszTeam PL  POLSKA (Poland) Przczyna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
38 Bugała Mariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
39 Bugała Mariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
40 Bugała Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
41 Bugała Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
42 Chłopek Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
43 Chłopek Andrzej 2 PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
44 Chłopek Andrzej 3 PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
45 Chyła Wiesław 1 PL  POLSKA (Poland) PIŁA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
46 Ciacia Bogdan PL  POLSKA (Poland) Pińczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
47 Cichos Krystian PL  POLSKA (Poland) Gaszowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
48 Ciuliński Mariusz PL  POLSKA (Poland) Sierpc 1 --- 5 + 2 rezerwowe
49 Club 20 Helsingborg SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
50 Custers Rik 1 BE  BELGIA (Belgium) Meeuwen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
51 Czapliński Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Rypin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
52 Czapliński Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Rypin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
53 Czapliński Tomasz 3 PL  POLSKA (Poland) Rypin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
54 Czarnocki Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
55 Czarnocki Andrzej 2 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
56 DAKOS PL  POLSKA (Poland) LEGNICA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
57 Darek Kubiczek PL  POLSKA (Poland) Krapkowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
58 Dawid 1 PL  POLSKA (Poland) Konin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
59 Dawid 2 PL  POLSKA (Poland) Konin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
60 Dawid 3 PL  POLSKA (Poland) Konin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
61 Dąbkowski Marcin 1 PL  POLSKA (Poland) Dręszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
62 Dąbkowski Marcin 3 PL  POLSKA (Poland) Dręszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
63 Dębkowski Grzegorz 1 PL  POLSKA (Poland) Kiełczew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
64 Długosz Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Mezowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
65 Dróżdż Łukasz PL  POLSKA (Poland) Łabowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
66 Duda Mariusz PL  POLSKA (Poland) Koziegłówki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
67 Dudek Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Brzesko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
68 Dudek Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Brzesko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
69 Dyk Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Gowarczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
70 Dyk Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Gowarczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
71 Dzwonkowski Arek & Mateusz PL  POLSKA (Poland) Kietlin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
72 Dzwonkowski Marek PL  POLSKA (Poland) Kietlin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
73 Falkowski Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Rozwozin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
74 Fusowski Adam "FUSEK" PL  POLSKA (Poland) Gniewino 1 --- 5 + 2 rezerwowe
75 Giancarlo Alpini IT  WŁOCHY (Italy) Włochy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
76 Glandys Mieczysław PL  POLSKA (Poland) Chełmek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
77 Gmerek Piotr PL  POLSKA (Poland) Wieluń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
78 Gmerek Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Wieluń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
79 Golińczak Józef PL  POLSKA (Poland) Lubin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
80 Gostyński Robert PL  POLSKA (Poland) Sławno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
81 Górka Marian 1 PL  POLSKA (Poland) Trzemeśnia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
82 Górka Marian 2 PL  POLSKA (Poland) Trzemeśnia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
83 Górka Marian 3 PL  POLSKA (Poland) Trzemeśnia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
84 Górniak Andrzej PL  POLSKA (Poland) Chwałowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
85 Grabka Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
86 Grabka Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
87 Grabowski Bogdan PL  POLSKA (Poland) Brelki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
88 Granica Radoslaw PL  POLSKA (Poland) Brodnica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
89 Grzankowski Jarosław 1 PL  POLSKA (Poland) Maków Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
90 Grzegorz Buchta PL  POLSKA (Poland) Bażanowice --- 3 3
91 Grzelak Dorota i Zdzisław 1 PL  POLSKA (Poland) Sulmierzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
92 Grzelak Dorota i Zdzisław 2 PL  POLSKA (Poland) Sulmierzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
93 GVC Team 1 PL  POLSKA (Poland) Budczyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
94 GVC Team 2 PL  POLSKA (Poland) Budczyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
95 Hajdacz Janusz PL  POLSKA (Poland) Poznań 1 --- 5 + 2 rezerwowe
96 Hajdacz Janusz 2 PL  POLSKA (Poland) Poznań 1 --- 5 + 2 rezerwowe
97 Hajdacz Janusz 3 PL  POLSKA (Poland) Poznań 1 --- 5 + 2 rezerwowe
98 Hałat Bogdan 1 PL  POLSKA (Poland) Malec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
99 Hałat Bogdan 2 PL  POLSKA (Poland) Malec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
100 Hałat Bogdan 3 PL  POLSKA (Poland) Malec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
101 Hansik 1 PL  POLSKA (Poland) Kościelec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
102 Hansik 2 PL  POLSKA (Poland) Kościelec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
103 Hansik 3 PL  POLSKA (Poland) Kościelec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
104 Hodowla Stanlej PL  POLSKA (Poland) Solec Zdrój 1 --- 5 + 2 rezerwowe
105 Jakubowska Anna PL  POLSKA (Poland) Błonie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
106 Jałowiecki Stanisław 1 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
107 Jałowiecki Stanisław 2 PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
108 Jarząbek & Chluba PL  POLSKA (Poland) Strzelce Opolskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
109 Jaworska Arek PL  POLSKA (Poland) Dłużyna Górna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
110 Jedwabny Krzysztof PL  POLSKA (Poland) Ostrów Wielkopolski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
111 Joakim Wahlund SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
112 Joakim Wahlund SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
113 Joanna Przybyłek 1 PL  POLSKA (Poland) Wesołowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
114 Joanna Przybyłek 2 PL  POLSKA (Poland) Wesołowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
115 JOPEK TOMASZ PL  POLSKA (Poland) Bydgoszcz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
116 Jopek Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Bydgoszcz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
117 Józef Cicholski (Maggajwer4) PL  POLSKA (Poland) Targonie 47 1 --- 5 + 2 rezerwowe
118 Józef Walkosz 1 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
119 Józef Walkosz 10 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
120 Józef Walkosz 11 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
121 Józef Walkosz 12 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
122 Józef Walkosz 13 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
123 Józef Walkosz 14 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
124 Józef Walkosz 2 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
125 Józef Walkosz 3 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
126 Józef Walkosz 4 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
127 Józef Walkosz 5 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
128 Józef Walkosz 5 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
129 Józef Walkosz 6 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
130 Józef Walkosz 7 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
131 Józef Walkosz 8 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
132 Józef Walkosz 9 US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
133 Kacperski Cezary 1 PL  POLSKA (Poland) Głowno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
134 Kacperski Krzysztof PL  POLSKA (Poland) Głowno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
135 Kaczan Patryk 1 PL  POLSKA (Poland) Biała Podlaska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
136 Kaczmarczyk Sławek 1 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
137 Kaczmarczyk Sławek 2 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
138 Kałęka Tadeusz PL  POLSKA (Poland) Łaziska Górne 1 --- 5 + 2 rezerwowe
139 Kałuża Stanisław 1 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
140 Kałuża Stanisław 2 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
141 Kałuża Stanisław 3 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
142 Kałuża Stanisław 4 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
143 Kamikadze -Śrem PL  POLSKA (Poland) Śrem 1 --- 5 + 2 rezerwowe
144 Kania Alfred PL  POLSKA (Poland) Stargard 1 --- 5 + 2 rezerwowe
145 Karkocha Zdzisław PL  POLSKA (Poland) Tomaszów Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
146 Kazimierz Ceremuga 1 PL  POLSKA (Poland) Skawica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
147 Kazimierz Ceremuga 2 PL  POLSKA (Poland) Skawica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
148 Kądziela Jan 1 PL  POLSKA (Poland) Warszawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
149 Kądziela Jan 2 PL  POLSKA (Poland) Warszawa 2 --- 10 + 4 rezerwowe
150 Kijanka Łukasz PL  POLSKA (Poland) Koziegłowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
151 Klimek Łukasz 1 - Klimexs PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
152 Klimek Mirek 1 PL  POLSKA (Poland) Oława 1 --- 5 + 2 rezerwowe
153 Klimek Mirek 2 PL  POLSKA (Poland) Oława 1 --- 5 + 2 rezerwowe
154 Kłyś Andrzej PL  POLSKA (Poland) Mogilany 1 --- 5 + 2 rezerwowe
155 Knajp Zbyszek PL  POLSKA (Poland) Szczecin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
156 Kobiela Rafał 1 PL  POLSKA (Poland) Kartuzy-Żukowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
157 Kobiela Rafał 2 PL  POLSKA (Poland) Kartuzy-Żukowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
158 Kobiela Rafał 3 PL  POLSKA (Poland) Kartuzy-Żukowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
159 Kolasa Sławomir PL  POLSKA (Poland) Kamionka 7 --- 35 + 14 rezerwowe
160 Kołodziejczyk Józef PL  POLSKA (Poland) Oława 1 --- 5 + 2 rezerwowe
161 Komorowski Paweł PL  POLSKA (Poland) Chorzenice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
162 Konieczny Bartosz PL  POLSKA (Poland) OTUSZ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
163 KORNELIA PL  POLSKA (Poland) KĘTRZYN 1 --- 5 + 2 rezerwowe
164 Koryciak Mariusz PL  POLSKA (Poland) Tabor Mały 1 --- 5 + 2 rezerwowe
165 Korzuszko Artur US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 2 rezerwowe
166 Kosieradzki Dariusz PL  POLSKA (Poland) Stary Dzierzgoń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
167 Kotleszka Artur&Bakayk Taras IT  WŁOCHY (Italy) Włochy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
168 Kotleszka Artur&Bakayk Taras IT  WŁOCHY (Italy) Włochy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
169 Kowalczyk Zbigniew PL  POLSKA (Poland) Milicz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
170 Kowalski Czesław PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
171 Kowalski Czesław PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
172 Kozak Artur 1 SE  SZWECJA (Sweden) Mörlunda 1 --- 5 + 2 rezerwowe
173 Kozak Przemysław 1 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
174 Kozak Przemysław 2 PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
175 Krakowiak Andrzej PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
176 Krakowiak Robert PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
177 Krępeć Andrzej i Adrian PL  POLSKA (Poland) Bądkowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
178 Królikowski Piotr PL  POLSKA (Poland) Dobrzankowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
179 Krystian Kahler PL  POLSKA (Poland) Katowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
180 Krzysztof Bocian PL  POLSKA (Poland) Secemin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
181 Krzywda Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Godziesze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
182 Krzywda Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Godziesze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
183 Krzyziński Bogdan 1 PL  POLSKA (Poland) Wyględy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
184 Kubicki Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Nidzica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
185 Kubicki Dariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Nidzica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
186 Kubot Olek PL  POLSKA (Poland) Łęka Opatowska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
187 Kuciński Dariusz PL  POLSKA (Poland) Kucbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
188 Kulesza Daniel PL  POLSKA (Poland) Jabłoń Kościelna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
189 Kulwicki & Czapliński 1 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
190 Kulwicki & Czapliński 10 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
191 Kulwicki & Czapliński 2 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
192 Kulwicki & Czapliński 3 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
193 Kulwicki & Czapliński 4 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
194 Kulwicki & Czapliński 5 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
195 Kulwicki & Czapliński 6 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
196 Kulwicki & Czapliński 7 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
197 Kulwicki & Czapliński 8 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
198 Kulwicki & Czapliński 9 PL  POLSKA (Poland) Syberia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
199 Kulwicki Daniel 1 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
200 Kulwicki Daniel 10 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
201 Kulwicki Daniel 2 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
202 Kulwicki Daniel 3 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
203 Kulwicki Daniel 4 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
204 Kulwicki Daniel 5 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
205 Kulwicki Daniel 6 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
206 Kulwicki Daniel 7 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
207 Kulwicki Daniel 8 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 4 --- 20 + 8 rezerwowe
208 Kulwicki Daniel 9 PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
209 Kułakowski Kazimierz PL  POLSKA (Poland) Ożarów Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
210 Kuropatwa Romuald PL  POLSKA (Poland) Lipno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
211 Kutkowski Leszek 1 PL  POLSKA (Poland) Piła 1 --- 5 + 2 rezerwowe
212 Kwiatek Sylwek PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
213 Lada Daniel PL  POLSKA (Poland) Czarna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
214 Lebek Robert i Kuba PL  POLSKA (Poland) Kalety 1 --- 5 + 2 rezerwowe
215 Lebek Robert i Kuba 1 PL  POLSKA (Poland) Kalety 1 --- 5 + 2 rezerwowe
216 Lebiedziejewski Ryszard 1 PL  POLSKA (Poland) Prószków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
217 Lebiedziejewski Ryszard 2 PL  POLSKA (Poland) Prószków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
218 Lebiedziejewski Ryszard 3 PL  POLSKA (Poland) Prószków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
219 Leszek Rymuza PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
220 Leśniak Norbert 1 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
221 Leśniak Norbert 2 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
222 Leśniak Norbert 3 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
223 Leśniak Norbert 4 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
224 Leśniak Norbert 5 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
225 Leśniak Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
226 Leśniak Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
227 Leśniak Piotr 3 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
228 Leśniak Piotr 4 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
229 Leśniak Piotr 5 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
230 Lewandowski Jarosław 1 PL  POLSKA (Poland) Okalewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
231 Lewandowski Jarosław 2 PL  POLSKA (Poland) Okalewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
232 Lewandowski Jarosław 3 PL  POLSKA (Poland) Okalewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
233 Lewandowski Tomasz & Piotr PL  POLSKA (Poland) Ostrzeszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
234 Lipiński Mariusz PL  POLSKA (Poland) Radzymin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
235 Lizak Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Chorzenice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
236 Lizak Andrzej 2 PL  POLSKA (Poland) Chorzenice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
237 Losenko Bogdan UA  UKRAINA (Ukraine) Szkło 1 --- 5 + 2 rezerwowe
238 Lusa Iwona PL  POLSKA (Poland) Gostynin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
239 Lusa Team PL  POLSKA (Poland) Gostynin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
240 Lusa Wiesław PL  POLSKA (Poland) Gostynin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
241 Łada S. - Koch P. - Koch D. DE  NIEMCY (Germany) Paderborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
242 Łada S. - Milder Hubert DE  NIEMCY (Germany) Paderborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
243 Łada Sławomir DE  NIEMCY (Germany) Paderborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
244 Łagozin Zdzisław PL  POLSKA (Poland) Paduchy --- 3 3
245 Łechtański Andrzej PL  POLSKA (Poland) Ksawerów --- 2 2
246 Łukasz Kuta PL  POLSKA (Poland) Tarnów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
247 Łukasz Lewinski PL  POLSKA (Poland) Duisburg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
248 Łutczyk Dominik PL  POLSKA (Poland) Jęgrzna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
249 M-Bar PL  POLSKA (Poland) Kowala --- 2 2
250 M.F.T.W.M. PL  POLSKA (Poland) Jabłonka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
251 M+M Team Szczekociny PL  POLSKA (Poland) Szczekociny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
252 Machelski Witold PL  POLSKA (Poland) Sosnowiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
253 Maher Elias SE  SZWECJA (Sweden) Horby 1 --- 5 + 2 rezerwowe
254 Majewski Mikołaj PL  POLSKA (Poland) Wierzbica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
255 Malinowski Łukasz 1 PL  POLSKA (Poland) Miechów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
256 Malinowski Łukasz 2 PL  POLSKA (Poland) Miechów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
257 Malinowski Łukasz 3 PL  POLSKA (Poland) Miechów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
258 Małgorzata Jaguar 1 PL  POLSKA (Poland) Chroberz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
259 Małgorzata Jaguar 2 PL  POLSKA (Poland) Chroberz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
260 Małgorzata Jaguar 3 PL  POLSKA (Poland) Chroberz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
261 Małolepsza Anita PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
262 Małolepszy Andrzej 1 PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
263 Małolepszy Radosław 1 PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
264 Mamiński & Kwolek 1 PL  POLSKA (Poland) Malbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
265 Mamiński & Kwolek 2 PL  POLSKA (Poland) Malbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
266 Mamiński & Kwolek 3 PL  POLSKA (Poland) Malbork 1 --- 5 + 2 rezerwowe
267 Marchewka Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
268 Marchewka Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
269 Marcin Witczak 1 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
270 Marcin Witczak 2 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
271 Marcin Witczak 3 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
272 Marcin Witczak 4 PL  POLSKA (Poland) Mniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
273 Marcisz Szymek PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
274 Marciszewscy Ewa i Dariusz PL  POLSKA (Poland) Pińczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
275 Mariusz Błaszczyk PL  POLSKA (Poland) Żary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
276 Mariusz Kurzyna PL  POLSKA (Poland) Łomża 1 --- 5 + 2 rezerwowe
277 Maryian PL  POLSKA (Poland) Warszawa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
278 MAZOWSZE TEAM PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
279 Melon Zdzisław PL  POLSKA (Poland) Żyrardów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
280 Michalczyk Michał PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
281 Michalski Sebastian 1 PL  POLSKA (Poland) Narama 1 --- 5 + 2 rezerwowe
282 Michalski Sebastian 2 PL  POLSKA (Poland) Narama 1 --- 5 + 2 rezerwowe
283 Michalski Sebastian 3 PL  POLSKA (Poland) Narama 1 --- 5 + 2 rezerwowe
284 Michalski Seweryn PL  POLSKA (Poland) Choceń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
285 Miczek Waldemar PL  POLSKA (Poland) Choceń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
286 Mieczyński Mariusz PL  POLSKA (Poland) Łęczyca 1 --- 5 + 2 rezerwowe
287 Mielczarek W & P PL  POLSKA (Poland) Kłobuck 1 --- 5 + 2 rezerwowe
288 Migiel Team 1 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
289 Migiel Team 2 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
290 Migiel Team 3 PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 2 rezerwowe
291 Mińkowski Bogdan PL  POLSKA (Poland) Izabelin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
292 Mirek & Marek Team 1 PL  POLSKA (Poland) wloszczowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
293 Mitręga Wioletta i Zbigniew PL  POLSKA (Poland) Pińczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
294 Mrowiec Jerzy i Małgorzata 1 PL  POLSKA (Poland) Biskupów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
295 Mrowiec Jerzy i Małgorzata 2 PL  POLSKA (Poland) Biskupów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
296 Mućka Józef & Łukasz 1 PL  POLSKA (Poland) Stanin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
297 Murawski Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Mrągowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
298 Myśliwiec Eugeniusz 1 PL  POLSKA (Poland) Nowy Dwór Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
299 Myśliwiec Eugeniusz 2 PL  POLSKA (Poland) Nowy Dwór Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
300 Noni Radulescu RO  RUMUNIA (Romania) Bucuresti --- 5 5
301 Nowak Mirosław 1 PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
302 Nowakowski Sławomir PL  POLSKA (Poland) Tomaszów Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
303 Oksyka Michał PL  POLSKA (Poland) Bierdzany 1 --- 5 + 2 rezerwowe
304 Orłowski & Puzio 1 PL  POLSKA (Poland) Koszalin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
305 Orłowski & Puzio 2 PL  POLSKA (Poland) Koszalin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
306 Ostapiuk Sylwester PL  POLSKA (Poland) Słupsk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
307 Ośko Hubert 1 PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
308 Ośko Hubert 2 PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
309 Ośko Hubert 3 PL  POLSKA (Poland) JERUZAL 1 --- 5 + 2 rezerwowe
310 Oziemski Karol PL  POLSKA (Poland) Biała Rawska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
311 Pabich Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Piotrków Trybunalski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
312 Pabich Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Piotrków Trybunalski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
313 Paluch Bożena PL  POLSKA (Poland) Wilkowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
314 Paluch Marcin 1 PL  POLSKA (Poland) Wilkowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
315 Paruzel Piotr PL  POLSKA (Poland) Blachownia --- 2 2
316 Pasek Marian 1 PL  POLSKA (Poland) Łobez 1 --- 5 + 2 rezerwowe
317 Pasymowski Eugeniusz PL  POLSKA (Poland) wieczfnia koscielna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
318 Paszek & Mruk GB  ANGLIA (England) Cannock 1 --- 5 + 2 rezerwowe
319 Paszek Karol PL  POLSKA (Poland) Ustroń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
320 Patryk -Maksiu PL  POLSKA (Poland) Piaseczno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
321 Patryk Kowalczyk PL  POLSKA (Poland) Zambrów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
322 Paw Mariusz PL  POLSKA (Poland) Biskupiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
323 Pawlak Jacek PL  POLSKA (Poland) Garzyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
324 Pedrycz & Chrzęszczyk PL  POLSKA (Poland) Jęgrzna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
325 Perdoch Rafał PL  POLSKA (Poland) Gubin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
326 Peter & Kenet Bjork SE  SZWECJA (Sweden) Helsingborg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
327 Peter van der Merwe 1 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
328 Peter van der Merwe 2 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
329 Peter van der Merwe 3 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
330 Peter van der Merwe 4 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
331 Peter van der Merwe 5 NL  HOLANDIA (Netherlands) Dordrecht 1 --- 5 + 2 rezerwowe
332 Piasecki Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) STAW 1 --- 5 + 2 rezerwowe
333 Piątkowski Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Nasielsk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
334 Piątkowski Wojciech PL  POLSKA (Poland) Legionowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
335 Pielesiak Leszek 1 PL  POLSKA (Poland) Strzelce Opolskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
336 PIETRAS-WŁODARCZYK 1 PL  POLSKA (Poland) TORUŃ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
337 PIETRAS-WŁODARCZYK 2 PL  POLSKA (Poland) TORUŃ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
338 PIETRAS-WŁODARCZYK 3 PL  POLSKA (Poland) TORUŃ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
339 Pietrzyk Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Stanisławów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
340 Pietrzyk Dariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Stanisławów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
341 Podgórski-Frankiewicz PL  POLSKA (Poland) Milicz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
342 Podpora & Broniszewski PL  POLSKA (Poland) Piotrków Trybunalski 1 --- 5 + 2 rezerwowe
343 Popiół Janusz 1 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
344 Popiół Janusz 2 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
345 Popiół Janusz 3 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
346 Popiół Janusz 4 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
347 Popiół Janusz 5 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
348 Popiół Janusz 6 PL  POLSKA (Poland) Gnin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
349 Popławski Mieczysław 1 PL  POLSKA (Poland) Rakowiska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
350 Pośpiech Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
351 Pośpiech Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
352 Pośpiech Paweł 3 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
353 Pośpiech Paweł 4 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
354 Pośpiech Paweł 5 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
355 Pośpiech Paweł 6 PL  POLSKA (Poland) Koniecpol 1 --- 5 + 2 rezerwowe
356 Pranagal Edward PL  POLSKA (Poland) Świdnik 1 --- 5 + 2 rezerwowe
357 Przybysz Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Jadwisin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
358 Przybysz Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Jadwisin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
359 Przybysz Zbigniew 3 PL  POLSKA (Poland) Jadwisin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
360 Pułka Dominik GB  ANGLIA (England) Anglia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
361 Rajsz Wiesław 1 PL  POLSKA (Poland) Kietrz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
362 Razik Marek PL  POLSKA (Poland) Nowogard 1 --- 5 + 2 rezerwowe
363 Remiszewski Heniek PL  POLSKA (Poland) Paszowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
364 REPREZENTACJA SIEDLEC PL  POLSKA (Poland) SIEDLCE 1 --- 5 + 2 rezerwowe
365 Richzag 1 DE  NIEMCY (Germany) 15-518 Neuendorf 1 --- 5 + 2 rezerwowe
366 Richzag 2 DE  NIEMCY (Germany) 15-518 Neuendorf 1 --- 5 + 2 rezerwowe
367 Rocky- Wielkopolska PL  POLSKA (Poland) Wielkopolska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
368 Rodak Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Szczecin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
369 Rodak Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Szczecin --- ---
370 Rodak Zbigniew 3 PL  POLSKA (Poland) Szczecin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
371 Rojek Ryszard 1 PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
372 Rojek Ryszard 2 PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
373 Rorat Tomasz PL  POLSKA (Poland) Soborzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
374 Rumiński Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
375 Rumiński Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
376 Rumiński Tomasz 3 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
377 Rumiński Tomasz 4 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
378 Rurarz Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
379 Rurarz Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
380 Rurarz Zbigniew 3 PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
381 Rusinek Olgierd PL  POLSKA (Poland) Pleszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
382 Rybicki Przemysław 1 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
383 Rybicki Przemysław 2 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
384 Rybicki Przemysław 3 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
385 Rybicki Przemysław 4 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
386 Rybicki Przemysław 5 PL  POLSKA (Poland) Nowy Tomyśl 1 --- 5 + 2 rezerwowe
387 Rypin Team PL  POLSKA (Poland) RYPIN 1 --- 5 + 2 rezerwowe
388 Ryszard Kulig PL  POLSKA (Poland) Ostrowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
389 Rzepka Marek & Marcin 1 PL  POLSKA (Poland) Wola Rzędzińska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
390 Rzepka Marek & Marcin 2 PL  POLSKA (Poland) Wola Rzędzińska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
391 Rzepka Marek & Marcin 3 PL  POLSKA (Poland) Wola Rzędzińska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
392 Rzepka Marek & Marcin 4 PL  POLSKA (Poland) Wola Rzędzińska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
393 Sadło Dariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Łuków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
394 Serafin Gabriel 1 US  USA (United States) USA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
395 Seroka Jakub1 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
396 Seroka Jakub2 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
397 Seroka Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
398 Seroka Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
399 Seroka Krzysztof 3 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
400 Seroka Krzysztof 4 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
401 Seroka Krzysztof 5 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
402 Seroka Łukasz 1 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
403 Seroka Łukasz 2 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
404 Seroka Łukasz 3 PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
405 SG Gockel - Blome DE  NIEMCY (Germany) Paterborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
406 Siek Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Wolanów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
407 Siek Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Wolanów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
408 Sikorski Marek PL  POLSKA (Poland) Płońsk --- 3 3
409 SIKORSKI PATRYK US  USA (United States) CHICAGO-PLONSK --- 5 5
410 Skrobas Beata PL  POLSKA (Poland) Łuków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
411 Sławomir Siutkowski ( Muszkieterzy ) PL  POLSKA (Poland) Zakrzewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
412 Sławomir Kołodziejczak PL  POLSKA (Poland) Węgliniec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
413 Słomczewski Karol 1 PL  POLSKA (Poland) Paniewek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
414 Słomczewski Karol 2 PL  POLSKA (Poland) Paniewek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
415 Słomczewski Karol 3 PL  POLSKA (Poland) Paniewek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
416 Słomka Krzysztof 1 PL  POLSKA (Poland) Błonie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
417 Słomka Krzysztof 2 PL  POLSKA (Poland) Błonie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
418 Smółka Jacek PL  POLSKA (Poland) Chełmek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
419 Sobczak Tadeusz i Syn 1 PL  POLSKA (Poland) Lubień 1 --- 5 + 2 rezerwowe
420 Sobczak Tadeusz i Syn 2 PL  POLSKA (Poland) Lubień 1 --- 5 + 2 rezerwowe
421 Sobczak Tadeusz i Syn 3 PL  POLSKA (Poland) Lubień 1 --- 5 + 2 rezerwowe
422 Socha Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
423 Socha Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
424 Socha Paweł 3 PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
425 Socha Paweł 4 PL  POLSKA (Poland) Radom 1 --- 5 + 2 rezerwowe
426 Stachowicz Piotr PL  POLSKA (Poland) Rzeszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
427 Stanisław Wojciech Dariusz Roda PL  POLSKA (Poland) Jawory 1 --- 5 + 2 rezerwowe
428 Staroń Kazimierz 1 PL  POLSKA (Poland) Mierzwin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
429 Stępień Bogdan 1 PL  POLSKA (Poland) Stanisławów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
430 Struski Jerzy PL  POLSKA (Poland) Szczytna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
431 Suchcicki Team Janusz & Mariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Troszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
432 Suchcicki Team Janusz & Mariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Troszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
433 Suchcicki Team Janusz & Mariusz 3 PL  POLSKA (Poland) Troszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
434 Suffner Denis 1 PL  POLSKA (Poland) ODROWĄŻ 1 --- 5 + 2 rezerwowe
435 Szczegielniak Krystian PL  POLSKA (Poland) Opoczno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
436 Szczepaniak Mirosław PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
437 Szczerba MIrek PL  POLSKA (Poland) Szczekociny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
438 Szczesek Dariusz PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 2 rezerwowe
439 Szczęsny Rafał 1 PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
440 Szczęsny Rafał 2 PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
441 Szczęsny Sławomir PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
442 Szewc Damian PL  POLSKA (Poland) Jawor 1 --- 5 + 2 rezerwowe
443 Szewc Damian 2 PL  POLSKA (Poland) Jawor 1 --- 5 + 2 rezerwowe
444 Szewc Damian 3 PL  POLSKA (Poland) Jawor 1 --- 5 + 2 rezerwowe
445 Szkolny Tomasz GB  ANGLIA (England) Londyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
446 Szymański Grzegorz 1 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
447 Szymański Grzegorz 2 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
448 Szymański Grzegorz 3 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
449 Szymański Grzegorz 4 PL  POLSKA (Poland) Wysokie Mazowieckie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
450 Ślęzak Grzegorz 1 PL  POLSKA (Poland) Wieluń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
451 Śmieszkowicz Arkadiusz 1 PL  POLSKA (Poland) Wiewiórów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
452 Śmieszkowicz Arkadiusz 2 PL  POLSKA (Poland) Wiewiórów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
453 Śmieszkowicz Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Wiewiórów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
454 Święcicki Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
455 Święcicki Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
456 Święcicki Paweł 3 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
457 Święcicki Paweł 4 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
458 Święcicki Paweł 5 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
459 Święcicki Paweł 6 PL  POLSKA (Poland) Tuszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
460 Świtas Rafał PL  POLSKA (Poland) Wolanów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
461 Team Edyta i Ben 1 PL  POLSKA (Poland) Sulmierzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
462 Team EP-GMKK 1 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
463 Team EP-GMKK 10 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
464 Team EP-GMKK 2 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
465 Team EP-GMKK 3 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
466 Team EP-GMKK 4 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
467 Team EP-GMKK 5 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
468 Team EP-GMKK 6 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
469 Team EP-GMKK 7 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
470 Team EP-GMKK 8 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
471 Team EP-GMKK 9 DE  NIEMCY (Germany) Mintraching 1 --- 5 + 2 rezerwowe
472 Team M&J Jerzy DE  NIEMCY (Germany) RATHEIM 1 --- 5 + 2 rezerwowe
473 TEAMS JOPEK PL  POLSKA (Poland) Bydgoszcz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
474 Tempka Elwira PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
475 Tempka Mariusz 1 PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
476 Tempka Mariusz 2 PL  POLSKA (Poland) Juszczyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
477 Teodorczyk Łukasz PL  POLSKA (Poland) Boryszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
478 Tomala Adam i Ireneusz 1 PL  POLSKA (Poland) Bojszowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
479 Tomala Adam i Ireneusz 2 PL  POLSKA (Poland) Bojszowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
480 Tomala Adam i Ireneusz 3 PL  POLSKA (Poland) Bojszowy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
481 Tyczyński& Płocharczyk team 2 PL  POLSKA (Poland) Knycko Małe 1 --- 5 + 2 rezerwowe
482 Tyl Rafał 1 PL  POLSKA (Poland) Pleszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
483 Tyl Rafał 2 PL  POLSKA (Poland) Pleszew 1 --- 5 + 2 rezerwowe
484 Uciński Paweł 1 PL  POLSKA (Poland) Rusiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
485 Uciński Paweł 2 PL  POLSKA (Poland) Rusiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
486 Uciński Paweł 3 PL  POLSKA (Poland) Rusiec 1 --- 5 + 2 rezerwowe
487 Ullrich + Sohn + Enkel 1 DE  NIEMCY (Germany) Nauen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
488 Ullrich + Sohn + Enkel 2 DE  NIEMCY (Germany) Nauen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
489 Ullrich + Sohn + Enkel 3 DE  NIEMCY (Germany) Nauen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
490 Ullrich + Sohn + Enkel 4 DE  NIEMCY (Germany) Nauen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
491 Urszula Kuźnik PL  POLSKA (Poland) Swidwin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
492 VAN WIN LUDWIG BE  BELGIA (Belgium) RED DEVILS 2 --- 10 + 4 rezerwowe
493 Walas Tomasz 1 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
494 Walas Tomasz 2 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
495 Walas Tomasz 3 PL  POLSKA (Poland) Kielce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
496 Waldemar Bezpałko PL  POLSKA (Poland) Wołczyn --- 2 2
497 Wasilewski Adam PL  POLSKA (Poland) Siedlce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
498 Wąsewicz Piotr 1 PL  POLSKA (Poland) Skarszewy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
499 Wąsewicz Piotr 2 PL  POLSKA (Poland) Skarszewy --- 1 1
500 Wdowiarski Maciej PL  POLSKA (Poland) Ożarów Mazowiecki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
501 Weber Dirk DE  NIEMCY (Germany) Paderborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
502 Weinkopf Peter DE  NIEMCY (Germany) 45699 Herten 1 --- 5 + 2 rezerwowe
503 Werciacho PL  POLSKA (Poland) Zambrów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
504 Węgrzyn P.R.J. 1 PL  POLSKA (Poland) Nysa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
505 Węgrzyn P.R.J. 2 PL  POLSKA (Poland) Nysa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
506 Wichert Agnieszka & Piotr 1 GB  ANGLIA (England) Irlandia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
507 Wichert Agnieszka & Piotr 2 GB  ANGLIA (England) Irlandia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
508 Wieslaw Mizinski SE  SZWECJA (Sweden) Bilesholm 1 --- 5 + 2 rezerwowe
509 Wiśniewski Fabian PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
510 Wodzisławski Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Soborzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
511 Wodzisławski Zbigniew 2 PL  POLSKA (Poland) Soborzyce 1 --- 5 + 2 rezerwowe
512 Wołyniec Roman & Kamil PL  POLSKA (Poland) Ostrołęka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
513 Wójcik Karol PL  POLSKA (Poland) Jastrząb 1 --- 5 + 2 rezerwowe
514 Wręczycki Wojciech PL  POLSKA (Poland) Przystajń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
515 Zabłotny Janusz 1 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
516 Zabłotny Janusz 2 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
517 Zabłotny Janusz 3 PL  POLSKA (Poland) Toruń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
518 Zabrodzki Darek PL  POLSKA (Poland) Sulejówek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
519 Zając Dariusz PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
520 Zgud Robert 1 PL  POLSKA (Poland) Głogów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
521 Zgud Robert 2 PL  POLSKA (Poland) Głogów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
522 Zgud Robert 3 PL  POLSKA (Poland) Głogów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
523 Zgud Robert 4 PL  POLSKA (Poland) Głogów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
524 Zieliński Sylwester BE  BELGIA (Belgium) Perk 1 --- 5 + 2 rezerwowe
525 Ziobroniewicz Wojciech PL  POLSKA (Poland) Grajewo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
526 Zygmunt 1 PL  POLSKA (Poland) Szczecinek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
527 Żochowski Marcin PL  POLSKA (Poland) Średnica Jakubowięta 1 --- 5 + 2 rezerwowe
528 Żywiec Konrad PL  POLSKA (Poland) Klikuszowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe




 


Web development